Rockstar łączy światy GTA Online i Red Dead Redemption 2

Specjalne wyzwanie.

Rockstar uruchomił w GTA Online wydarzenie pozwalające graczom zdobyć broń do wykorzystania w Red Dead Redemption 2.

Kilka dni temu wzmiankę o akcji odnaleziono w plikach najnowszej aktualizacji gangsterskiej produkcji. Teraz twórcy oficjalnie udostępnili wyzwanie.

01
Złoty rewolwer do zdobycia w GTA Online i Red Dead Redemption 2

Najpierw należy znaleźć skrzynię zawierającą złoty rewolwer z samonapinaniem. Kufer zdobyć można kierując się wskazówkami zamieszczonymi w mailu wysłanym do kierowanego bohatera. Po odszukaniu narzędzia, aktywuje się specjalna misja polegająca na zabiciu pięćdziesięciu wrogów strzałem w głowę - oczywiście z pomocą oręża.

Rockstar przygotował nagrody za realizację zadania. Gracze otrzymają 250 tysięcy wirtualnych dolarów do wykorzystania w GTA Online oraz odmianę wspomnianej broni do odblokowania w Red Dead Redemption 2 po premierze gry.

Poza wyzwaniem, nowa aktualizacja trybu sieciowego Grand Theft Auto 5 zatytułowana Skok na koniec świata (Doomsday Heist) wprowadziła pierwszy od dawna napad. Łatka dodała również następną stację radiową - Blonded Los Santos.

Zaimplementowano też plecak odrzutowy i samochody, które potrafią latać i działać pod wodą, ale - jak można się domyślić - nowości sporo kosztują, jeśli chcemy kupić je na własność. Do tego orbitalne działo, które ładuje się przez 50 minut i kosztuje pół miliona wirtualnych dolarów za jeden strzał.

Szczegółów na temat Red Dead Redemption 2 ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo, że akcję osadzono przed wydarzeniami z poprzedniej części. Główny bohater to Arthur Morgan - osobnik powiązany z gangiem, do którego należał John Marston z pierwszej odsłony.

Można spodziewać się świata o otwartej strukturze oraz szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych. W planach są też możliwość korzystania z łuku oraz tryb sieciowy.

Red Dead Redemption 2 ukaże się wiosną przyszłego roku na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami