Polskie Regalia: Of Men and Monarchs trafi na PS4 i Xbox One

Oraz Nintendo Switch.

Regalia: Of Men and Monarchs - turowe RPG od polskiego studia Pixelated Milk - trafi w pierwszym kwartale 2018 roku na PS4, Xbox One oraz na Nintendo Switch.

Produkcja debiutowała w maju na PC.

Gra ukaże się na nowych platformach w rozszerzonej wersji Royal Edition, choć szczegóły dotyczące dodatkowej zawartości nie są jeszcze znane.

Regalia jest „twórczym hołdem dla gatunku taktycznych, japońskich RPG”. Nie zabrakło więc strategicznej walki rodem z cyklu Disgaea i społecznościowego systemu budowania relacji z towarzyszami, niczym social link z serii Persona.

Fabuła opowiada historię Kaya, który niespodziewanie zostaje królem. Po dotarciu do swojej domeny wychodzi na jaw, że na miejscu czekają długi i ruiny, a żaden z mieszkańców nie chce uznać go za władcę. Musimy więc zabrać się do pracy, co oznacza przede wszystkim mnóstwo potyczek na planszach podzielonych na kwadratowe pola.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami