Far Cry 5 - trailer i sporo nowych ujęć z rozgrywki

Piesek, ruch oporu i byki.

Ubisoft opublikował kolejny trailer strzelanki Far Cry 5, a w sieci pojawiło się sporo nowych ujęć z rozgrywki. Gameplaye pochodzą z niedawnego pokazu przeprowadzonego przez francuską firmę.

„Zobacz, jak zmienia się świat w grze Far Cry 5, gdy walczysz z brutalną sektą we współpracy z przyjaciółmi z ruchu oporu” - czytamy w opisie zwiastuna. Gracz zajmie się więc sabotażem na terenie placówek przeciwnika, niszczeniem konwojów i posterunków strażniczych. Zapowiada się na sporą liczbę ikon na mapie.

„Pamiętaj, im mocniej zagrasz im na nerwach, tym poważniejsza reakcja” - dodaje narrator. Wydaje się, że oznacza to pojawienie się przeciwników z cięższym uzbrojeniem, ale także gracz będzie mógł rekrutować - i ratować - kolejnych pomocników, jak piesek, pani z łukiem i pan z miotaczem ognia.

Jeśli mowa o wspomnianych gameplayach, to serwis VideoGamer oferuje dziesięć minut eksploracji otwartego świata i ogólnego chaosu, w tym potyczka niedźwiedź kontra byk.

GamesRadar zapewnia aż pół godziny ujęć, w tym ratowanie pieska z opresji, zabawę z łukiem oraz niezbyt miłe podpalanie farmy razem z krowami (w poszukiwaniu byczych jąder).

Far Cry 5 ukaże się 27 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami