Ubisoft opublikował kolejny trailer strzelanki Far Cry 5, a w sieci pojawiło się sporo nowych ujęć z rozgrywki. Gameplaye pochodzą z niedawnego pokazu przeprowadzonego przez francuską firmę.

„Zobacz, jak zmienia się świat w grze Far Cry 5, gdy walczysz z brutalną sektą we współpracy z przyjaciółmi z ruchu oporu” - czytamy w opisie zwiastuna. Gracz zajmie się więc sabotażem na terenie placówek przeciwnika, niszczeniem konwojów i posterunków strażniczych. Zapowiada się na sporą liczbę ikon na mapie.

„Pamiętaj, im mocniej zagrasz im na nerwach, tym poważniejsza reakcja” - dodaje narrator. Wydaje się, że oznacza to pojawienie się przeciwników z cięższym uzbrojeniem, ale także gracz będzie mógł rekrutować - i ratować - kolejnych pomocników, jak piesek, pani z łukiem i pan z miotaczem ognia.

Jeśli mowa o wspomnianych gameplayach, to serwis VideoGamer oferuje dziesięć minut eksploracji otwartego świata i ogólnego chaosu, w tym potyczka niedźwiedź kontra byk.

GamesRadar zapewnia aż pół godziny ujęć, w tym ratowanie pieska z opresji, zabawę z łukiem oraz niezbyt miłe podpalanie farmy razem z krowami (w poszukiwaniu byczych jąder).

Far Cry 5 ukaże się 27 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFar Cry 5 - Recenzja

Po prostu dobra zabawa.

Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Skrytki prepperskie, opis przejścia, porady ogólne, rozwój postaci.

Far Cry 5 - łowienie ryb: Rzeka Henbane (mapa)

Wszystkie miejsca, gdzie można łowić ryby w Rzeka Henbane.

Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Droga artysty

Charles Chatenay, charyzmatyczny malarz i rysownik.

Tegoroczny październik najlepszym dla branży gier w USA

Pod względem wygenerowanych przychodów.