Destiny 2 wprowadzi zimowe wydarzenie - z bitwą na śnieżki

Będzie też Mayhem w Tyglu.

Studio Bungie poinformowało, że już w następny wtorek - 19 grudnia - w sieciowej strzelance Destiny 2 rozpocznie się zimowe wydarzenie specjalne, zatytułowane The Dawning.

Dwie strefy społecznościowe dla graczy - Farma oraz Wieża - zostaną okolicznościowo przyozdobione. Pojawią się lampki, bannery i opady śniegu. Gdzieniegdzie znajdziemy także zaspy umożliwiające podniesienie śnieżnych kul, służących do rywalizacji ze znajomymi.

Co interesujące, z ataków śnieżnymi kulkami skorzystamy również w Szturmach, gdzie nietypowy oręż posłuży do ogłuszania przeciwnika i zadawania sporych obrażeń.

1
Okolicznościowe pancerze
2
Zimowa Wieża
3
Spore te kule

W trybie sieciowej rywalizacji - w Tyglu - aktywny będzie tryb Mayhem. Bez zimowych ozdób, ale z modyfikatorami znanymi z pierwszej odsłony serii: znaczenie szybsze ładowanie umiejętności specjalnych i ciężkiej amunicji oraz więcej pozyskiwanych punktów.

Kończenie Kamieni Milowych związanych z sezonowymi atrakcjami nagradzane będzie specjalnymi Engramami. Wewnątrz znajdziemy oczywiście unikatowe elementy pancerza, egzotyczne pojazdy, specjalny model Ghosta i tak dalej. Tess sprzeda nowości także za Jasny Pył.

Do tego rozdawanie prezentów. Najpierw należy podnieść schemat z Bazaru, zrealizować go podczas rozgrywki, a potem wręczyć wybranej osobie, by w zamian otrzymać własny podarek.

The Dawning potrwa do 9 stycznia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami