Afterparty opowie o imprezowaniu z szatanem

Gra twórców Oxenfree.

Night School Studio, niezależni twórcy udanej gry przygodowej Oxenfree z 2016 roku, zapowiedzieli swój kolejny projekt, zatytułowany Afterparty.

„W Afterparty wcielamy się w Milo i Lolę” - czytamy w opisie. „To para dopiero co zmarłych przyjaciół, przed którą nagle pojawia się perspektywa wieczności spędzonej w piekle”.

„Ale jest pewien haczyk: jeśli zdołamy wypić więcej niż szatan, ten zagwarantuje darmowy powrót na Ziemię. Czas wkroczyć do pijackiej akcji, odkryć zagadkę tego, dlaczego jesteśmy przeklęci oraz zrzucić wielkiego złego pod stół”.

Serwis IGN zdołał się dowiedzieć, że nie mamy do czynienia z alkoholową mini-grą, lecz z pełnoprawną produkcją przygodową w stylu Oxenfree, więc powyższy opis wydaje się być raczej mało precyzyjny.

1
Grafika koncepcyjna Afterparty
2
Grafika koncepcyjna Afterparty
3
Grafika koncepcyjna Afterparty

Miejscem akcji będzie oczywiście piekło, a konkretnie - niezbyt przyjemny pub nad rzeką Styks. Dwójka bohaterów musi najpierw zakraść się na imprezę z udziałem szatana, a następnie rzucić mu wyzwanie - ale to będzie tylko ostateczny cel.

Twórcy czerpią inspiracje z przeróżnych wizji zaświatów. Odwiedzimy więc kolejne dzielnice, trenując w kilku pijalniach. W środku będziemy swobodnie przełączali się pomiędzy duetem postaci, prowadząc rozmowy i - zapewne - zbierając przedmioty.

Historia ma dynamicznie dostosowywać się do podejmowanych wyborów i decyzji, a rozmowy z zamieszkującymi piekło zapewnią także dodatkowe umiejętności, pomocne podczas prób powrotu do życia.

Premiera dopiero w 2019 roku. Nie podano platform docelowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami