Predator odwiedzi Ghost Recon Wildlands?

AKTUALIZACJA: Nowe szczegóły.

Aktualizacja: Ubisoft potwierdził, że tajemnicze wydarzenie w Ghost Recon Wildlands powiązane jest z postacią Predatora. Inicjatywę postanowiono zorganizować z okazji 30. rocznicy premiery pierwszego filmu z kosmitą.

W ramach akcji, która rozpocznie się jutro - 14 grudnia - i potrwa do początku stycznia, gracze staną przed szansą zmierzenia się ze słynnym łowcą. Obcy pojawi się zarówno w wariancie samotnej zabawy, jak i kooperacji. Twórcy podkreślają, że walka z osobnikiem jest „najtrudniejszą” w całej grze.

Pokonanie Predatora nagrodzone zostanie specjalnymi nagrodami, w tym maską kosmity z charakterystycznym trybem wizji. Autorzy wprowadzą też pakiet zawierający 15 przedmiotów kosmetycznych, które upodobnią Duchy do postaci z popularnego filmu.

Natomiast wariant PvP wzbogaci się o kolejną klasę, inspirowaną Dutchem - jednym z bohaterów pierwszego obrazu kinowego o kosmicznym łowcy. Podopieczny skorzysta z Battle Rage - umiejętności oferującej „graczom ofensywnym nowe, alternatywne strategie i taktyki na polu bitwy”.

Treści związane z Predatorem twórcy wprowadzą w darmowej aktualizacji Jungle Storm. W skład latki wejdzie jeszcze jeden rodzaj postaci - ujawniony wcześniej Pathfinder, który koncentruje się na skradaniu.

Natychmiastowy dostęp do obu nowych klas postaci otrzymają posiadacze przepustki sezonowej. Pozostali gracze odblokują bohaterów za pomocą gromadzonych podczas zabawy punktów prestiżu.

Oryginalna wiadomość: Ubisoft opublikował teaser wydarzenia specjalnego w Ghost Recon Wildlands i wszystko wskazuje na to, że sieciową strzelankę już jutro, 14 grudnia, odwiedzi sam Predator.

Tego dnia w grze rozpocznie się wydarzenia specjalne The Hunt i choć nazwa rasy kosmicznych łowców nie pada w materiale wideo, to charakterystyczne znaki na końcu filmu oraz - zwłaszcza - dźwięki nie pozostawiają wiele miejsca na spekulacje.

Nie wiemy także, na czym dokładnie będzie polegała nowa atrakcja. W wirtualnej Boliwii nie brakuje dżungli, która stanowi naturalne środowisko do polowania dla każdego Predatora.

Więcej informacji na temat wydarzenia specjalnego poznamy dzisiaj o godzinie 21:00, podczas transmisji na żywo w serwisie Twitch.

Jednocześnie Ubisoft poinformował, że jutro Ghost Recon Wildlands otrzyma darmową aktualizację trybu sieciowej rywalizacji. Twórcy wprowadzają między innymi dwie nowe klasy. Jedną z nich jest koncentrujący się na skradaniu Pathfinder, drugą poznamy podczas wspomnianego streamu.

Ważną innowacją będzie także wprowadzenie rozgrywek rankingowych, dla poszczególnych graczy oraz dla całych zespołów. Do tego cztery mapy, kolejne bronie i mniejsze usprawnienia, także w podstawowej kampanii.

Jeśli o Predatorze mowa, to przerażający łowca debiutował w 1987 roku w filmie o takim samym tytule. Późniejsze produkcje nie cieszyły się już chyba podobną popularnością i ostatnią pozycję - „Obcy kontra Predator 2” wydano w 2007 roku.

Wytwórnia Fox szykuje jednak wskrzeszenie serii - w przyszłym roku zadebiutuje „The Predator”. Postać pojawiała się już w grach wideo, występując gościnnie w Call of Duty: Ghosts i w Mortal Kombat X.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami