HZD: The Frozen Wilds - Trójka łowców

Pomagamy Burgrendowi i łowcom.

Burgrenda miałeś okazję poznać podczas pierwszego zadania wątku głównego The Frozen Wilds: Do mroźnych odstępów, gdy dotarłeś do osady Banuków, Pieśni kres. Opisywana misja będzie dostępna w trakcie rozwijania głównej linii fabularnej, dlatego wypatruj charakterystycznego wykrzyknika nad głową Burgrenda, kiedy będziesz przechadzał się po banuckiej osadzie.

  • Minimalny sugerowany poziom - 40;
  • Zlecający - Burgrend (znajdziesz go w zachodniej części osady Pieśni kres);
  • Nagrody za ukończoną misję - 10 000 PD, Skrzynia hojnej nagrody oraz 3x Niebieskierka.

Twoim zadaniem będzie pomoc trzem łowcom w spłaceniu długu, który są winni Burgrendowi. To właśnie on zleci ci to zadanie oraz nakieruje na miejsce, w którym przebywają dłużnicy. W ramach tej misji wraz z łowcami będziesz walczył z grupami maszyn, w celu zdobycia odpowiednich materiałów.

031
Burgrena znajdziesz przy jednym ze straganów w osadzie Pieśni kres.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zdobycie pazura ogniarza

Po rozmowie z Burgrendem, udaj się na miejsce, które wskazuje znacznik celu misji. Na wzniesieniu, obok ogniska, będzie stało trzech młodych łówców (Tulemak, Tatai i Urkai). Porozmawiaj z nim. Przed sobą zobaczysz dwie wieże sterowania i demonicznego ogniarza, a także dwa demoniczne długonogi.

Zajmij się najpierw wieżą, która stoi niedaleko. Nie będzie przy niej żadnej innej maszyny, ale mimo tego podejdź po cichu do niej, i ją zdominuj. Mechaniczni przeciwnicy zostaną na chwilę obezwładnieni. Wykorzystaj ten czas, by podejść bliżej do drugiej wieży, starając się zachować bezpieczną odległość od maszyn, które upadły. Gdy powstaną, nie mogą cię zauważyć, gdyż rozpocznie się walka.

Łowcy w każdej chwili mogą rozpocząć walkę, niezależnie od twoich zamiarów. Jeśli tak się stanie, wykorzystaj zamieszanie, by zdominować drugą wieżę. Następnie razem ze sprzymierzeńcami zniszcz wszystkie maszyny. Po zakończonej walce zbierz pazur ogniarza z jego resztek i porozmawiaj z Tatai, którą znajdziesz przy stawie. Pierwszy z trzech przedmiotów dla Burgrenda został zdobyty. Pora odnaleźć kolejny - ścięgno nękacza.

035
Pierwsza walka, po zakończeniu której zdobędziesz pazur ogniarza. Na obrazie zaznaczono wieże sterujące.

Zdobycie ścięgna nękacza

Tak jak poprzednio, łowców znajdziesz na wzniesieniu, z którego będziesz miał dobry przegląd pola walki. Podczas starcia zmierzysz się z demonicznymi złomiarzami, demonicznymi czerwonookimi czujami oraz demonicznym nękaczem.

Rozpocznij od zdominowania wieży sterującej. W tym celu obejdź polanę, na której znajdują się maszyny, by zajść ją od tyłu. W budynku znajduje się czerwonooka czujka, którą wyeliminuj po cichu lub wykorzystaj moment, gdy będzie daleko od wieży. Omiń miny, które mogą zaalarmować nękacza. Szybko zdominuj wieżę i stań do walki z maszynami.

Po ich pokonaniu zabierz ze zwłok nękacza jego ścięgno, a następnie porozmawiaj z Urkai, by dowiedzieć się więcej o przeszłości łowców. Po zakończeniu dialogu przenieś się na miejsce kolejnego spotkania z łowcami. Gdy tam dotrzesz, odpocznij przy ognisku, czekając na nich.

036
Widok na polanę, po której przechadzają się maszyny. W oddali, przy budynku, znajduje się wieża sterująca.

Zdobycie kła kłapaka

Tym razem do pokonania będą następujące maszyny: trzy wieże sterowania, długonogi, złomiarze oraz trzy kłapaki. Prawdopodobnie gdy zdominujesz pierwszą wieże, łowcy ruszą do walki. Wykorzystaj chaos na polu bitwy, by wyłączyć drugą i trzecią wieżę. Wówczas dołącz do sojuszników, by zniszczyć maszyny. Po walce zbierz kieł kłapaka i pomów Tulemakiem.

Zakończenie zadania

Pożegnaj się z łowcami i udaj się do osady Pieśni kres. Porozmawiaj z Burgrendem, by zakończyć zadanie i odebrać nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami