Red Dead Redemption 2 - broń z gry odnaleziona w GTA Online

Złoty rewolwer.

Dzisiaj wydano Skok na koniec świata, czyli kolejną aktualizację GTA Online, wprowadzającą do gry między innymi nowy napad. Okazuję się jednak, że łatka skrywa nawiązania do Red Dead Redemption 2.

Uważni gracze w danych patcha natrafili na pochodzące z tytułu osadzonego na Dzikim Zachodzie elementy, które zapewne wkrótce trafią do gangsterskiej produkcji (dzięki, VG247). Wśród plików jest model tajemniczej skrzyni.

01
Tajemnicza skrzynia

Warto zaznaczyć, że kufer oznaczony jest logiem firmy Boles Overland Stagecoach Co. - takie samo dostrzec można było w opublikowanych w maju tego roku screenshotach z wirtualnego westernu.

W skrzyni znajduje się ponoć złoty rewolwer, którego grafikę także ukryto w łatce GTA Online. Z bronią powiązane będzie podobno specjalne wyzwanie polegające na zabiciu 50 przeciwników strzałem w głowę - oczywiście z pomocą oręża.

Odnalezione informacje sugerują, że w nagrodę za zrealizowanie zadania gracze otrzymają nie tylko wirtualną walutę do wykorzystania w gangsterskiej produkcji, ale też odmianę wspomnianego narzędzia do wykorzystania w Red Dead Redemption 2.

W plikach znaleziono również model postaci oznaczonej jako „dead hick”. Jegomość najprawdopodobniej doprowadzi zainteresowanych do skrzyni z rewolwerem.

Szczegółów na temat Red Dead Redemption 2 ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo, że akcję osadzono przed wydarzeniami z poprzedniej części. Główny bohater to Arthur Morgan - osobnik powiązany z gangiem, do którego należał John Marston z pierwszej odsłony.

Można spodziewać się świata o otwartej strukturze oraz szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych. W planach są też możliwość korzystania z łuku oraz tryb sieciowy.

Red Dead Redemption 2 ukaże się wiosną przyszłego roku na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami