Monster Hunter World otrzyma nowe potwory po premierze - za darmo

By gracze cieszyli się zabawą dłużej.

Monster Hunter World doczeka się po premierze darmowych dodatków, które wprowadzą nowe potwory dla wirtualnych łowców - ujawnił producent gry, Ryozo Tsujimoto.

- Myślimy już nad bezpłatnymi aktualizacjami dla Monster Hunter World - zdradził deweloper podczas wywiadu dla GamesTalk (przetłumaczonego przez Gematsu).

- Mogę powiedzieć, że planujemy dodawać nowe potwory i inne elementy, by użytkownicy mogli cieszyć się grą przez dłuższy czas. Szczegóły na temat konkretnych bestii podamy w najbliższej przyszłości.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Gry z serii Monster Hunter otrzymywały już darmowe DLC, ale najczęściej bezpłatne dodatki wprowadzały między innymi nowe misje i elementy ekwipunku.

Monster Hunter World to gra - jak sugeruje tytuł - o polowaniu na potwory. Aspekt ten stanowi sedno rozgrywki i całej przygody, a istotnym elementem jest też konstruowanie coraz lepszego sprzętu z surowców pozyskiwanych z pokonywanych bestii.

Gra debiutuje 26 stycznia na PS4 i Xbox One. Na PC gra trafi kilka miesięcy później.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami