Destiny 2 - jak zdobyć 330 i 335 poziom Mocy (Power)

Maksymalna siła bohatera.

Pierwszy dodatek do Destiny 2 zwiększył maksymalny możliwy poziom Mocy (Power) bohatera do poziomu 335 - można go zdobyć tylko, jeżeli posiadamy DLC Klątwa Ozyrysa, wydane w grudniu 2017 roku.

Warto też przypomnieć, że rozszerzenie zwiększa również maksymalny poziom Strażnika - z 20 do 25 poziomu doświadczenia. Po osiągnięciu limitu nadal levelujemy dalej, zdobywając Jasne Engramy Oświecenia z kosmetycznymi przedmiotami.

Poniżej opisujemy najbardziej efektywne sposoby na zwiększenie Mocy. .

Poziom 330

Zdobycie maksymalnej Mocy w Klątwie Ozyrysa jest nieco mniej skomplikowane niż w podstawowej wersji Destiny 2. Głównie dlatego, że obecnie w grze znajduje się sporo różnych aktywności - więcej niż w okresie premiery podstawowej gry.

Na początku krótko o tym, jak zdobyć 310 poziom Mocy. Jest to bardzo proste, o ile zaczynasz DLC z poziomem Mocy w okolicach 300. Następne kroki to:

  • Ukończ kampanię z dodatku.
  • Ukończ wszystkie Przygody na Merkurym.
  • Ukończ heroiczne wersje Przygód.
d2moc2

Następnie, najlepszym sposobem na zwiększanie mocy są oczywiście egzotyczne przedmioty. Za skończenie wątku fabularnego w Klątwie Ozyrysa otrzymasz jeden taki przedmiot. Egzotyki są o tyle ważne, że ich poziom zawsze jest większy niż poziom przedmiotu, który akurat posiadamy w danym slocie ekwipunku.

Po ukończeniu głównego wątku zajmij się wydarzeniami publicznymi, ale nie tylko na Merkurym - odwiedzaj wszystkie planety. Zawsze staraj się też aktywować heroiczne wersje tych eventów, ponieważ oferują one większą szansę na przedmiot egzotyczny.

Pamiętaj też, że jeżeli jakiś przedmiot ci nie odpowiada, koniecznie sprawdź, czy nie możesz zużyć go w procesie Nasycania innego przedmiotu, którego używasz - by w ten sposób zwiększyć swoją Moc.

Po osiągnięciu 310 poziomu Mocy dalsze postępy będą niestety bardzo powolne. Najprostszym sposobem dalszego rozwoju, choć też wolnym, jest wykonywanie kamieni milowych. Nagrody za te aktywności zazwyczaj choć trochę pomogą zwiększyć Moc Strażnika.

Oczywiście pamiętaj, że można ignorować te kamienie milowe, które nie oferują sprzętu jako nagrody.

Zdobycie 330 poziomu Mocy jest możliwe tylko z rozegraniem Najazdu - Lewiatana. To aktywność dla grupy 6 graczy, podczas której niezbędne jest wykorzystanie komunikacji głosowej.

Nagrodą za ukończenie rajdu po raz pierwszy jest obecnie losowy przedmiot o poziomie Mocy 330. By uczestniczyć w tym Najeździe, należy posiadać 310 poziom Mocy. Idealne rozwiązanie to współpraca ze znajomymi, ale można też spróbować gry z przewodnikiem (Guided Games).

modyfikacji sprzętu

Wreszcie, warto też zaznaczyć, że w zwiększaniu Mocy postaci może pomóc... druga postać. To opcja tylko dla bardziej zaangażowanych graczy, ale przejście kampanii i dodatkowych aktywności drugim (i trzecim) Strażnikiem pozwala zdobyć więcej przedmiotów (choćby kolejne nagrody za kamienie milowe czy ukończenie kampanii albo Najazd).

Dzięki skrytce dostępnej w Wieży możemy przekazywać przedmioty naszemu głównemu Strażnikowi, w ten sposób dając sobie szansę na zwiększenie jego Mocy, choćby poprzez Nasycanie. Jeśli mamy przedmiot z legendarną modyfikacją +5 do ataku/obrony oraz inny z taką samą modyfikacją, to nasycamy słabszy przedmiot tym wyższym, by otrzymać szansę na premię +5 Mocy w finalnym przedmiocie (po nasyceniu).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami