Twórcy PUBG przepraszają za „niestosowny” model kobiecej postaci

Odkrycie na serwerze testowym.

W miniony weekend fani PlayerUnknown's Battlegrounds odkryli pewną dziwną nowość w kreatorze postaci. Wydaje się, że model kobiecy został nieco zmodyfikowany.

Zmiana - widoczna tylko na serwerze testowym - dotyczy regionu genitaliów i zbyt obcisłej bielizny, która uwydatnia pewne kształty.

Poniżej zobaczyć można porównanie modelu z normalnej i testowej wersji PUBG.

Uwaga: potencjalny materiał NSFW.

Gracze zareagowali głównie zaskoczeniem, a niektóre użytkowniczki wyraziły lekkie oburzenie, zastanawiając się nad sensem takiej modyfikacji. Wielu wysyłało do głównego projektanta pytania w tej sprawie.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Brendan Greene - PlayerUnknown - wytłumaczył, że ten niestosowny szczegół modelu nie został dostrzeżony. Co ciekawe, podobno był on obecny na serwerach testowych już od jakiegoś czasu.

Twórca przeprosił jednak wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni czy zdegustowani. Zapowiedział też, że w najbliższym czasie wprowadzone zostaną odpowiednie aktualizacje modelu kobiecej postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami