Soulcalibur 6 - Mitsurugi kontra Sophitia w nowym zwiastunie

Dynamiczny pojedynek.

Bandai Namco podczas transmisji otwierającej tegoroczne PlayStation Experience pokazało nowy zwiastun zapowiedzianej wczoraj bijatyki Soulcalibur 6. Materiał oferuje spojrzenie na fragmenty rozgrywki.

Film jest rozwinięciem pierwszego trailera. Nagranie przedstawia więc pojedynek pomiędzy dwoma potwierdzonymi na razie postaciami - odmłodzonym Mitsurugim i Sophitią. Oboje oczywiście nie stronią od stosowania zróżnicowanych ciosów.

01
Sophitia gotowa do akcji

Przygotowywaną przez twórców nowością jest system Reversal Edge. Mechanizm pozwoli graczom bronić się przed ofensywą przeciwnika, by następnie wyprowadzić bezpośredni kontratak.

Nie zabraknie również elementów charakterystycznych dla serii. Mowa między innymi o ośmiokierunkowym ruchu czy walkach z użyciem broni.

Akcję osadzono w XVI wieku, co oznacza, że gra przedstawi historię toczącą się równolegle do wydarzeń z pierwszej części cyklu. Autorzy obiecują „odkrycie ukrytych do tej pory prawd”, ale szczegółów nie podano.

Warto zaznaczyć, że produkcja powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4. Z technologii autorstwa Epic Games korzystano także przy tworzeniu innej bijatyki - Tekken 7.

Soulcalibur 6 ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami