PUBG - premiera pełnej wersji PC i gameplay z pustynnej mapy

Zestaw informacji.

Zgodnie z zapowiedziami, gala The Game Awards była okazją na ujawnienie nowych informacji na temat PlayerUnknown's Battlegrounds. Co najważniejsze, dowiedzieliśmy się, że premiera pełnej wersji - opuszczenie Early Access na Steamie - zaplanowano na 20 grudnia.

W przypadku Xbox One plan jest nieco inny, ponieważ tytuł trafi na konsolę Microsoftu już we wtorek, 12 grudnia, najpierw do programu Preview dla wczesnych wersji gier.

Jest też obiecane spojrzenie na pustynną mapę, Miramar. Ta powinna już być dostępna na serwerach testowych wersji PC, lecz na Xbox One pojawi się dopiero w przyszłym roku.

„Gdy zdecydowaliśmy się na nową lokację, chcieliśmy skupić się na środowisku, które byłoby inne od Erangel” - wyjaśniali niedawno deweloperzy. Erangel to jedyna dostępna dotychczas w grze mapa, wzorowana na Europie Wschodniej.

„Chcieliśmy udać się w przeciwnym kierunku i zamiast pół uprawnych i lasów zaoferować surową i nieprzyjazną pustynię. Unikatowy teren i gęste ośrodki miejskie przełożą się na warunki, w których mogą nie działać stare strategie i potrzebne będą nowe taktyki” - zapewniają twórcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami