Overwatch rozpocznie we wtorek zimowe wydarzenie specjalne

Z trybem i skórkami.

Blizzard poinformował, że w następny wtorek - 12 grudnia - powróci w Overwatch do świątecznego wydarzenia sezonowego pod nazwą - Zimowa Kraina Czarów.

Atrakcja debiutowała w ubiegłym roku, w tym samym okresie. Najważniejszą nowością jest zapewne opcja zabawy w trybie Rozróby - Śnieżkowa Ofensywa Mei. Jest to bitwa między dwoma drużynami złożonymi z 6 graczy, a każde trafienie śnieżką eliminuje przeciwnika.

Do tego zestaw okolicznościowych skórek dla postaci, do znalezienia w pojemnikach z losową zawartością. Otrzymamy szereg powracających, ale także całkiem nowe skiny. Poniższy materiał wideo mówi między innymi o legendarnych opcjach „dla dwóch złomiarzy”, co oznacza zapewne Junkrata i Roadhoga.

Producent Jeff Kaplan wspomniał również o nadejściu „oczekiwanego” modelu Hanzo, pochodzącego z komiksów w uniwersum Overwatch.

Zimowa Kraina Czarów ponownie zmienia również wygląd lokacji Hanamura i King's Row, dodając śnieg i inne świąteczne ozdoby. W tym roku podobny lifting dotyczy także mapy Black Forest.

Pewną ciekawostką w trybie Rozróby jest także opcja zabawy, w której drużyna składająca się z pięciu Mei zapoluje na samotnego Yeti - Winstona. Aby wyrównać balans, goryl będzie mógł podnieść przeróżne znajdźki.

Wydarzenie specjalne pojawi się na wszystkich platformach docelowych: PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami