Outlast - seria horrorów doczeka się trzeciej odsłony

Dwie pierwsze trafią na Switch.

Studio Big Red Barrels ogłosiło, że horrory Outlast 1 oraz Outlast 2 na początku przyszłego roku zadebiutują na Nintendo Switch, najpewniej w pierwszym kwartale.

Jednocześnie deweloperzy poinformowali, że Outlast 3 z całą pewnością powstanie i „zaoferuje odpowiedzi”, choć prace najprawdopodobniej jeszcze nie ruszyły.

1
Outlast włączone na Nintendo Switch

Zamiast tego twórcy zajmują się teraz całkiem innym projektem w tym samym uniwersum. Tajemnicza produkcja nie będzie jednak sequelem.

„Nie możemy obecnie powiedzieć nic więcej, najpierw musimy się upewnić, że pomysł zadziała” - napisano w komunikacie na Facebooku. „Jak wspomniałem, nie boimy się ryzyka, a to całkiem duże wyzwanie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ujawnimy więcej szczegółów”.

Pierwsza odsłona Outlast ukazała się w 2013 roku na PC, a później wydano także konwersje na PS4 i Xbox One. Outlast 2 debiutował rok później i twórcy zapewniają, że nie otrzyma żadnych DLC.

„Rozważaliśmy wiele opcji, ale żadna nie nadawała się na DLC” - wyjaśniają. „Outlast 2 miał sprawić, by gracz poczuł się jak szczur w labiryncie, bez wiedzy na temat tego, jak wygląda świat poza nim”.

Jeśli gracze szukają odpowiedzi na temat fabuły, Big Red Barrels sugeruje przyjrzenie się komiksom „The Murkoff Account”, dostępnym za darmo na oficjalnej stronie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami