Kooperacyjne A Way Out - premiera 23 marca

Jedna osoba gra za darmo.

Zespół deweloper odpowiedzialnych za Brothers: A Tale of Two Sons kończy prace nad kooperacyjnym A Way Out, finansowanym przez EA. Gra ukaże się 23 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Rozgrywka będzie dostępna tylko w trybie dwuosobowej kooperacji. Także przez internet, choć twórcy wyraźnie sugerują inne rozwiązanie - tryb podzielonego ekranu na jednym wyświetlaczu.

Charakter rozgrywki ma przypominać nieco serię Hitman, gdzie wiele z zachowań ma mieć wpływ na ogólny obraz otoczenia. Przykładowo, gdy jeden z bohaterów zostanie stłamszony przez więziennego strażnika, drugi może odpowiednio na to zareagować, odwracając tym samym uwagę zainteresowanych osób.

Na imprezie The Game Awards zaprezentowano także zwiastun fabularny:

Jednocześnie poinformowano, że za pośrednictwem specjalnej przepustki tylko jeden z uczestników zabawy będzie musiał posiadać grę - druga osoba dołączy za darmo.

Wydaje się, że taki system nie będzie obarczony żadnymi ograniczeniami, jeśli mowa o dostępnych treściach. Na konsolach potrzebny będzie oczywiście abonament PS Plux lub Xbox Live Gold.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami