Najnowsza aktualizacja nietypowej bijatyki Fight of Gods pozwala sprawdzić, jak Święty Mikołaj poradziłby sobie w walce z Jezusem, Buddą, Anubisem, czy też Zeusem.

W grze są też inne postacie. Mojżesz okłada przeciwników tablicami z dziesięcioma przykazaniami, a następnie topi wroga w morzu - jako cios specjalny. Do tego Amaterasu, Odyn, Atena i inni, wszyscy ścierający się na polach bitew - własną, świąteczną lokację otrzymał także Mikołaj.

1
To tylko zabawa. Chyba.

Wydaje się, że popularność produkcji studia Digital Crafter bazuje na kontrowersjach. Ostatnio o tytule głośno było we wrześniu, gdy Malezja zablokowała w całym kraju dostęp do Steama właśnie ze względu na ten jeden tytuł.

„Fight of Gods to produkcja, która w humorystyczny sposób spogląda na religię, jak czyniły to wcześniej inne formy rozgrywki, w tym telewizja, kino, książki czy teatr” - zapewniał wtedy wydawca, firma PQube.

„Gra nie promuje żadnego konkretnego spojrzenia na religię i nie ma na celu obrażać kogokolwiek. W pełni szanujemy wszystkich, którzy decydują się nie kupować tytułu”.

Tytuł pozostaje dostępny na PC w programie Early Access na Steamie i jest obecnie przeceniony o 33 procent - kosztuje 19,42 zł.

Aktualizacja wprowadzająca Mikołaja wprowadza także zmiany w balansie innych „wojowników”, naprawia błędy, czy zmienia głos Mazu.

Reklama

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały