Film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” debiutuje 14 grudnia - z okazji premiery ósmego epizodu DICE wprowadza do Star Wars Battlefront 2 darmowe dodatki.

Już 13 grudnia wszyscy posiadacze gry otrzymają dostęp do nowej mapy w trybie Galaktycznego Natarcia. To planeta Crait, którą zaprezentowano w jednym z pierwszych trailerów filmu.

Poza tym, jest także dwójka nowych bohaterów - kapitan Phasma oraz Finn. Użytkownicy mogą też wybrać, czy sympatyzują z Ruchem Oporu, czy też z Najwyższym Porządkiem.

Wreszcie, gracze otrzymają także nowy rozdział kampanii fabularnej. Iden Versio powróci, by stawić czoła nowemu zagrożeniu. Najpewniej zostaną poruszone wątki, które poznamy w filmie.

Twórcy cały czas opracowują też plan dalszych poprawek i zmian w systemie postępów oraz związanych z nimi skrzynek. Nie wiadomo jeszcze, czy mikropłatności kiedykolwiek zostaną ponownie włączone.

Warto też przypomnieć, że wszystkie kolejne dodatki także będą udostępniane za darmo - premiera nowej części filmowej sagi nie jest jedyną okazją do zaoferowania bezpłatnego DLC.

Battlefront 2 jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Star Wars Battlefront 2 - Recenzja

Świetny multiplayer i problemy.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Aż po zgliszcza

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w przedostatniej misji.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Bitwa o Jakku

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w 11 misji.