Ryan Reynolds, filmowy Deadpool, zagra Detektywa Pikachu - raport

Nietypowa rola.

Ryan Reynolds to aktor o wielu twarzach. Wszystko wskazuje na to, że jego kolejna twarz będzie żółta - popularny odtwórca roli Deadpoola wcieli się w samego Pikachu w filmie „Detective Pikachu”.

Informacje podał - jeszcze nieoficjalnie - serwis The Hollywood Reporter, powołując się na własne źródła.

Reynolds pojawi się u boku Justice Smitha. Wystąpi też Kathryn Newton z „Wielkich kłamstewek”.

Nadchodzący obraz bazuje na Great Detective Pikachu - grze przygotowanej z myślą o przenośnej konsoli 3DS, wydanej dotychczas tylko w Japonii. Akcję osadzono w alternatywnym uniwersum, gdzie słynny pokemon zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.

1
Od lewej: Ryan Reynolds, Ryan Reynolds.

Bohaterowi (w tej roli Ryan Reynolds) towarzyszy chłopiec potrafiący zrozumieć mowę żółtego stworka (najpewniej właśnie Justice Smith).

Reżyserem filmu jest Rob Letterman, który w swoim dorobku ma takie animacje, jak „Rybki z ferajny” czy „Szeregowiec Dolot”. Stał też za kamerą „Gęsiej skórki” z 2015 roku.

Warto dodać, że rola Reynoldsa ograniczy się najpewniej do podkładania głosu i rejestracji mimiki. The Hollywood Reporter mówi o nacisku na motion-capture, ale trudno wyobrazić sobie przełożenie ruchów człowieka na Pikachu.

Wśród innych kandydatów do roli żółtego stworka wymieniono Dwayne'a Johnsona, Hugh Jackmana czy Marka Wahlberga. My stawialiśmy na Gordona Freemana.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami