PUBG - DLC na Xbox One sprzedawane jeszcze przed premierą

Jest też rewolwer i skuter wodny.

Nie wiemy jeszcze, kiedy popularne PlayerUnknown's Battlegrounds zadebiutuje na Xbox One, ale już teraz w sklepie Microsoftu można kupić dodatkowe przedmioty kosmetyczne.

Mowa o pakiecie Warrior Pack, wycenionym na 39,99 zł. Wewnątrz znajdują się cztery gadżety: kominiarka, koszulka i spodnie z kamuflażem oraz zielone tenisówki.

1
Nowe elementy stroju

Zestaw można kupować tylko do najbliższej niedzieli, 10 grudnia. Następnie dostępne będzie DLC o nazwie Accessory Pack, w okresie 14 - 17 grudnia, a w pomiędzy 21-22 grudnia kupimy Tracksuit Pack. Oba te rozszerzenia będą nieco tańsze, za około 20 zł.

Wydaje się, że po takiej przedpremierowej ofercie w końcu doczekamy się premiery PUBG na Xbox One, najpierw w programie Preview dla wczesnych wersji gier. W tym samym okresie spodziewany jest debiut pełnej wersji na PC i opuszczenie Early Access na Steamie.

Oferowanie dodatków kosmetycznych przed udostępnieniem samej gry może być kontrowersyjne, lecz wydaje się potwierdzać wcześniejsze słowa deweloperów, że nigdy nie doczekamy się elementów wpływających na balans rozgrywki.

Z innych wieści na temat PUBG: Nvidia ujawniała oficjalnie, że wyłącznie na pustynnej mapie Miramar znajdziemy potężny sześciostrzałowy rewolwer R45, zastępujący R1895 z lokacji Erangel. Miłym dodatkiem będzie możliwość szybkiego ładowania sześciu kul na raz.

Tymczasem na Twitterze opublikowano nowy model pojazdu - skuter wodny Aquarail. Ten pojawi się w obu miejscówkach.

2
3

Warto zauważyć, że obecność rewolweru i skutera wodnego wydaje się potwierdzać, że do gry trafią także inne bronie, które odkryto w plikach gry. Był to także klasyczny Winchester i pistolet na flary.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami