Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - cenna broń z „podstawki” teraz tylko dla posiadaczy dodatku

Podobnie platynowe trofeum.

Aby odblokować strzelbę Legenda Acriusa (Legend of Acrius) w Destiny 2, wymagane jest posiadanie rozszerzenia Klątwa Ozyrysa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że egzotyczna broń nie jest nowością i poprzednio była dostępna w podstawowej wersji gry.

Co więcej, jeśli dotychczas nie zdobyliśmy bazowego, platynowego trofeum (lub osiągnięcia na Xbox One), teraz także potrzebujemy już dodatku.

9
Legenda Acriusa

Destiny już w przeszłości blokowało pewne elementy dla posiadaczy DLC, ale zazwyczaj w wyniku podnoszenia maksymalnego poziomu mocy postaci. Musieliśmy po prostu awansować wyżej.

Trudno jednak o przykład „cofnięcia” w ten sposób dostępu do broni. Tym bardziej, że mowa o pożądanym egzotyku, który zdobywamy po ukończeniu trudnej linii zadań. Jeśli zaczęliśmy, dotychczasowe wysiłki mogły pójść na marne, jeśli teraz nie kupimy Klątwy Ozyrysa.

Na czym polegają zmiany? Zestaw zadań potrzebnych do uzyskania strzelby nadal obejmuje ukończenie raidu Lewiatan, a następnie prestiżowej wersji jednego ze Szturmów.

Potem jest jeszcze kilka wyzwań, lecz problemem jest właśnie Szturm. Klątwa Ozyrysa podnosi bowiem wymagania i potrzebujemy już 330 Mocy, by dołączyć do prestiżowych wersji Najazdów i Szurmów. W podstawowej grze osiągniemy maksymalnie 300.

Na mapie przy zadaniu nadal widnieje 300, ale już podczas ładowania pokazano 330. Wrogowie są znacznie trudniejsi i szybko giniemy, jeśli nie dysponujemy odpowiednio rozwiniętą postacią.

1
2
Rekomendowany poziom Mocy: 330

Ostatnia część linii zadań Legendy Acriusa, potrzebna do odblokowania egzotycznego ornamentu, także blokowana jest teraz przez DLC - w prestiżowej wersji raidu Lewiatan.

Osobnym problemem jest fakt, że do czasu ukończenia ikona wyzwania zajmuje też cenne miejsce w ekwipunku.

To samo dotyczy wspomnianego trofeum/osiągnięcia, otrzymywanego za ukończenie prestiżowego Najazdu lub nocnego Szturmu.

3
4
Prestiżowy Najazd i Nocny Szturm wymagają teraz 330 Mocy

Jak można sobie wyobrazić, gracze nie są zadowoleni, lecz to tylko kolejny powód do narzekań pod adresem Destiny 2: Klątwa Ozyrysa, które nie notuje zbyt udanej premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami