Przedstawiciele Creative Assembly zapowiedzieli dziś darmowe DLC do Total War: Warhammer 2. Drobny dodatek The Laboratory pozwoli modyfikować podstawowe założenia bitew, a zadebiutuje 14 grudnia.

Po wybraniu odpowiedniej zakładki w menu, będziemy mogli rozpocząć bitwę z ogromnymi armiami i wieloma zmienionymi zasadami. Szereg suwaków pozwoli wpływać na liczbę i wielkość jednostek.

Zwiększymy też obrażenia, możliwości penetracji pocisków, siłę i zasięg czarów ofensywnych oraz eksplozji, a nawet zmniejszymy lub zwiększymy grawitację na polu bitwy.

Opublikowany trailer pokazuje, że możliwe będzie prowadzenie do walki tak dużych armii, jak jeszcze nigdy wcześniej w historii serii Total War - nie licząc oczywiście fanowskich modów.

Do wykorzystania pełni potencjału Laboratorium niezbędny jest jednak mocny procesor. Nie bez powodu DLC powstało we współpracy z firmą Intel. Znaczne zwiększenie liczby jednostek w boju ma duży wpływ na wydajność tego podzespołu.

Deweloperzy chcą też za pomocą dodatku pokazać, na co stać silnik, na którym zbudowane są nowe odsłony cyklu.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały