Activision poinformowało, że już jutro - 8 grudnia - w Call of Duty: WW2 rozpocznie się wydarzenie specjalne pod nazwą Zimowe Oblężenie, dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Potrwa do 2 stycznia.

Gracze trafią na zimowe i zaśnieżone wersje znanych lokacji, w tym na Zimowe Carentan, która to mapa standardowo pozostaje zarezerwowana dla osób, które kupiły grę przed premierą.

1
Zimowe stroje. Pierwszy po lewej nazwano „polska zima”.

Do tego specjalne Zrzuty Zaopatrzenia - skrzynie z losową zawartością. Nie tylko do kupienia za prawdziwe pieniądze, ale także do pozyskania za darmo - jeden prezent w okresie od 8 do 11 grudnia, a następnie w każdy kolejny poniedziałek. Wystarczy się zalogować.

Również w społecznościowym trybie Sztabu przygotowano świąteczne ozdoby, takie jak światełka czy choinki. Jest też kapitan Butcher, który rozdysponuje okolicznościowe mundury, przedmioty kosmetyczne i warianty broni.

Te ostatnie przygotowano dla GPMG LMG, Sten SMG oraz Gewehr 43, do pozyskania za kończenie Rozkazów Specjalnych. Inne modele znajdziemy też w Zrzutach Zaopatrzenia.

Zobacz: Call of Duty: WW2 - Poradnik, Solucja

Ciekawostką może być fakt, że podczas zimowych atrakcji z poprzednich odsłon serii powróci tryb Gun Mode. To zdaje się potwierdzać także inne informacje, które znaleziono w plikach gry - również te mniej optymistyczne, na temat dodatkowych skrzyń z losową zawartością.

Dokładną rozpiskę wyzwań, kalendarz kontraktów do wypełniania i szczegóły na temat rotacji list z podwójnymi punktami doświadczenia znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Call of Duty: WW2 - Recenzja

Dobra kampania i udany multiplayer.

Call of Duty: WW2 - wszystkie Pamiątki (mementos)

Zobacz, gdzie znaleźć pamiątki - zaczynamy od misji D-Day.