Polskie Superhot otrzyma samodzielny dodatek - premiera jutro

W Early Access.

Polska strzelanka Superhot otrzyma jutro - 7 grudnia - samodzielne rozszerzenie, zatytułowane Mind Control Delete. Zadaniem graczy będzie pokonanie kolejnych wyzwań o rosnącym poziomie trudności.

Należy dodać, że jutrzejszy debiut to wersja Early Access na Steamie, a twórcy ostrzegają, że być może warto wstrzymać się z zakupem na jakiś czas. „Czy powinienem kupić dodatek, jeśli nie grałem w oryginalne Superhot?” - czytamy na liście najważniejszych pytań.

1
Superhot powraca

„Na razie nie. Po kilku aktualizacjach rozszerzenie będzie samodzielne, ale obecnie brak struktury i fabuły sprawia, że nowi gracze będą mieli problemy, by się odnaleźć” - wyjaśniają deweloperzy.

Kolejna większa łatka ukaże się w styczniu, a następnie patche powinny debiutować raz lub dwa razy w miesiącu, aż do premiery pełnego wydania, co nastąpi dopiero za 9-12 miesięcy.

Twórcy szykują sporo zmian w rozgrywce, jak na przykład różne dostępne „umysły”, które opisać można jako klasy postaci, z określonymi umiejętnościami i modyfikatorami zabawy.

Do tego nowe poziomy, „miksowane” w wyzwania dla graczy, więcej animacji, broni, talentów i modeli przeciwników, rozbudowana sztuczna inteligencja, czy proceduralne generowanie wielu elementów.

Deweloperzy ostrzegają jednak, że obecnie brakuje wielu ważnych aspektów, jak fabuła, zaawansowane power-upy, czy system punków i powtórek.

„Ze względu na nasze standardowe, bezkompromisowe podejście do projektowania, przygotowaliśmy plany dużo bardziej ambitne od pierwotnych założeń i zdecydowaliśmy się zamienić rozszerzenie w samodzielną grę” - wyjaśniają twórcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami