Pokémon Go wprowadza efekty pogodowe i nowe stworki

Trwa trzecia generacja.

Najnowsza aktualizacja popularnego Pokémon Go wprowadza pięćdziesiąt kolejnych stworków z trzeciej generacji, a także całkiem nową mechanikę dynamicznych warunków pogodowych.

Nie podano dokładnie, kiedy patch zostanie opublikowany, ale gracze spodziewają się, że będą to najbliższe dni - jeśli nie godziny, ponieważ w App Store pojawiły się już materiały marketingowe.

2
Trzecie generacja

Wśród pięćdziesięciu stworków znaleźć można startery: jest Treecko, Torchic i Mudkip. Do tego Salamence, Shiftry, Aggron, Ludicolo, czy potężny Groudon, do wyklucia z legendarnego jajka.

Kolejne pokemony trzeciej generacji powinny pojawić się w grze „w nadchodzących tygodniach” - zapewniają deweloperzy z Niantic.

Wspomniany system dynamicznej pogody „zmieni sposób, w jaki Ty i miliony innych trenerów na całym świecie odkrywają, łapią i wchodzą w interakcje ze stworkami” - dodaje studio.

Wyświetlana w aplikacji mapa będzie odzwierciedlała rzeczywiste warunki pogodowe, co wpłynie na rodzaj generowanych w terenie pokemonów. Dla przykładu, jeśli pada, potężniejsze i popularniejsze będą potworki typu wodnego i elektrycznego, gwarantujące także bonusy za schwytanie.

1

Również niektóre ciosy stworków będą uzależnione od pogody. Ogień Charizarda będzie na przykład mocniejszy, jeśli świeci słońce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami