God of War - kolejne wskazówki na temat premiery w marcu

Prosto z PS Store.

Amerykański sklep PlayStation Store wyświetlał dziś rano 22 marca przyszłego roku jako datę premiery God of War. To kolejne nieoficjalne wskazówki mówiące o debiucie gry w tym okresie.

Sony najwidoczniej zdało sobie sprawę z pomyłki i obecnie wróciło do napisu 31 grudnia 2018 roku na karcie produkcji. Nie skomentowano oczywiście, skąd taka nagła zmiana (dzięki, Wario64).

Warto przypomnieć, że sklep Amazon nadal podaje 15 marca jako datę premiery dla oficjalnego albumu z grafikami koncepcyjnymi z God of War. Można bezpiecznie zakładać, że publikacja ukaże się w okolicach premiery gry, co jest kolejną wskazówką na temat debiutu w marcu.

Gracze mieli nadzieję, że oficjalną datę poznają na imprezie Paris Games Week w październiku. Tak się jednak nie stało, więc teraz oczy fanów zwrócone będą na sobotnią konferencję PlayStation Experience.

1
Ups

Nowy God of War zabiera graczy do krainy prosto z nordyckiej mitologii, co oznacza zupełną zmianę otoczenia i klimatu w porównaniu do poprzednich odsłon serii. Otrzymujemy więc sporo śniegu i lodu, oszronione lasy i jeziora.

Najciekawszy wydaje się fakt, że gra nie resetuje historii serii i bohatera. Twórcy potwierdzili, że akcja rozgrywa się po wydarzeniach z God of War 3. Jak więc Kratos trafił do nowej krainy i jaki jest cel jego przeprowadzki? Dowiemy się w trakcie przygody.

Gra trafi wyłącznie na PS4 i PS4 Pro.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami