Ubisoft pochwalił się, że sieciowa gra akcji For Honor otrzyma dzisiaj łatkę wprowadzającą wsparcie dla możliwości konsol Xbox One X.

Produkcja ukazała się w lutym tego roku i nie zanotowała najbardziej udanej premiery, lecz twórcy nadal publikują aktualizacje. To zgodne z obecnym podejściem Ubisoftu, który stawia właśnie na wspieranie swoich produkcji długo po premierze - dzisiaj wspominaliśmy już o dużym patchu The Division.

Jeśli mowa o For Honor, aktualizacja Xbox One X wprowadza poprawiony wygląd odbić na wodzie, dłuższy zasięg rysowania detali, wyższą jakość cieni, podniesione filtrowanie tekstur oraz rozdzielczość 4K. Nie jest obecnie jasne, czy mowa o natywnej wartości, czy o jakiejś formie skalowania - szczegółami zajmie się na pewno Digital Foundry.

Porównanie „przed i po” oferuje poniższy trailer. Już tradycyjnie w przypadku podobnych łatek, główny wpływ na wygląd ma wzrost samej liczby pikseli na ekranie, znacznie potęgujący ogólną ostrość oprawy.

For Honor łączy elementy historyczne i fantastyczne - choć przeważa raczej ten drugi aspekt. Historia dotyczy bowiem konfliktu wikingów, samurajów i rycerzy.

W trakcie zabawy korzystamy więc z uzbrojenia typowego dla wymienionych frakcji. Miecze, topory, buławy, katany, włócznie i halabardy to tylko niektóre przykłady.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFor Honor - Recenzja

Gra nie bez wad, ale z fantastyczną rozgrywką.

For Honor - samuraje: Nobushi

Najlepsze ruchy i ataki dla ostatniego z dostępnych samurajów.

For Honor - samuraje: Orochi

Najlepsze ataki i taktyki dla Orochiego.