Assassin's Creed Origins - Sechmet przeciwnikiem w nowym wyzwaniu

Wydarzenie dostępne przez tydzień.

Ubisoft uruchomił w Assassin's Creed Origins trzecią Próbę Bogów. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w ramach akcji gracze mogą zmierzyć się z Sechmet - przedstawianą jako istota z głową lwicy „panią przerażenia”.

Wyzwanie dostępne jest przez tydzień, a więc do 12 grudnia. W celu rozpoczęcia walki należy ukończyć serię misji „Aya” z głównego wątku fabularnego i udać się we wskazane miejsce na mapie wirtualnego Egiptu.

01
Sechmet czeka na śmiałków

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich wydarzeń, twórcy zalecają, aby przystąpić do realizacji zadania postacią na 40. poziomie doświadczenia.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

„Sechmet była boginią kilku zwalczających się żywiołów. Władała ogniem i wojną, ale też leczeniem i płodnością. Dzika niczym lwica, Sechmet była czczona po zakończeniu bitew, aby jej żądza krwi została nasycona, a zniszczenie dobiegło końca” - czytamy w opisie.

W czasie każdego wyzwania z cyklu Prób Bogów za pokonanie wroga otrzymamy jeden element unikatowego wyposażenia. Możemy przystępować do walki wielokrotnie, ale nagrodę otrzymamy tylko jeden raz.

Ubisoft zapewnia, że jeśli przegapimy wydarzenie, w przyszłości pojawi się szansa na powtórzenie misji. W tym miesiącu ponownie otrzymamy szansę zmierzenia się z Anubisem i Sobkiem. Jeśli pokonamy wszystkie bóstwa, możemy liczyć na legendarny strój.

Na grudzień zaplanowano wydanie bezpłatnej aktualizacji, która wprowadzi do Assassin's Creed tryb Hordy, nowy poziom trudności oraz opcje skalowania siły przeciwników. Do tego „zadania-niespodzianka”, które może być powiązane z cyklem Final Fantasy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami