Pod lupą: Wolfenstein 2

The New Colossus.

Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutowało 27 października. To wyjątkowa gra, chociaż wcale nie idealna. Sama rozgrywka budzi mieszane odczucia, ale inne aspekty potrafią zachwycić.

W nowym materiale przyglądamy się strzelance od studia Machine Games nieco dokładniej. Omawiamy najważniejsze elementy gry, w tym styl narracji i historię. Nie unikamy opowiadania o szczegółach, dlatego uwaga na spoilery.

The New Colossus to bezpośredni sequel Wolfenstein: The New Order. Po wydarzeniach z finału pierwszej części Blazkowicz jest ciężko ranny. Zostaje jednak odratowany i może funkcjonować dzięki specjalnemu egzoszkieletowi.

Zobacz: Wolfenstein 2: The New Colossus - Poradnik, Solucja

Główny wątek to podróż do Stanów Zjednoczonych i dążenie do wzniecenia ogólnokrajowej rewolucji przeciwko okupantom. Bohater stara się uzyskać pomoc od różnych jednostek ruchu oporu.

Pod względem rozgrywki Wolfenstein 2: The New Colossus nie zaskoczy istotnymi zmianami. Deweloperzy trzymają się sprawdzonej formuły, za którą niemal jednogłośnie chwalono poprzednią część serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami