Battlefield 1 ze świątecznymi atrakcjami

Bonusowe doświadczenie i nie tylko.

DICE ujawniło atrakcje, które z okazji świąt przygotowało dla graczy Battlefield 1. Przez cały grudzień mogą liczyć na szereg niespodzianek.

Logując się do produkcji w każdy poniedziałek i czwartek można za darmo dostać 250 sztuk złomu - wirtualnej waluty służącej do kupowania pakietów bojowych z wyposażeniem. Do tego w ofercie cyfrowego sklepu pojawią się specjalne wersje wspomnianych zestawów.

battlefield_1_swieta
Wybuchowe przygotowania do świąt

We wtorki twórcy udostępnią świąteczną misję z zaawansowanym pakietem bojowym do zdobycia. W środy zainteresowani otrzymają bezpłatnie standardową paczkę z wyposażeniem.

Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

W piątki gracze staną przed szasną odblokowania nagród poprzez spełnienie określonych wytycznych. Wymagania wyświetlą się po zalogowaniu do gry.

Na weekendy zaplanowano wydarzenia z bonusowymi punktami doświadczenia - w soboty twórcy aktywują podwójną liczbę XP we wszystkich wariantach zabawy, zaś w niedziele premia obejmie rozgrywkę drużynową.

Poza tym logując się do strzelanki pomiędzy 25 a 27 grudnia gracze zdobędą zaawansowany pakiet bojowy.

Ponadto - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - 11 grudnia posiadacze przepustki Premium otrzymają pierwszą część treści z dodatku Niespokojne wody. Pozostali dostęp uzyskają dwa tygodnie później.

Wśród nadchodzących elementów są dwie mapy - Przylądek Helles oraz Achi Baba. Nie zabraknie również osadzonych w obu lokacjach Operacji, w których gracze wezmą udział w przeprowadzonym w 1915 roku brytyjskim desancie na półwysep Gallipoli.

Produkcja wzbogaci się także o elitarną klasę infiltratora, sześć broni palnych i dwa oręża przeznaczone do walki w zwarciu. Pojawi się też niszczyciel typu L.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami