DICE ujawniło atrakcje, które z okazji świąt przygotowało dla graczy Battlefield 1. Przez cały grudzień mogą liczyć na szereg niespodzianek.

Logując się do produkcji w każdy poniedziałek i czwartek można za darmo dostać 250 sztuk złomu - wirtualnej waluty służącej do kupowania pakietów bojowych z wyposażeniem. Do tego w ofercie cyfrowego sklepu pojawią się specjalne wersje wspomnianych zestawów.

battlefield_1_swieta
Wybuchowe przygotowania do świąt

We wtorki twórcy udostępnią świąteczną misję z zaawansowanym pakietem bojowym do zdobycia. W środy zainteresowani otrzymają bezpłatnie standardową paczkę z wyposażeniem.

Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

W piątki gracze staną przed szasną odblokowania nagród poprzez spełnienie określonych wytycznych. Wymagania wyświetlą się po zalogowaniu do gry.

Na weekendy zaplanowano wydarzenia z bonusowymi punktami doświadczenia - w soboty twórcy aktywują podwójną liczbę XP we wszystkich wariantach zabawy, zaś w niedziele premia obejmie rozgrywkę drużynową.

Poza tym logując się do strzelanki pomiędzy 25 a 27 grudnia gracze zdobędą zaawansowany pakiet bojowy.

Ponadto - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - 11 grudnia posiadacze przepustki Premium otrzymają pierwszą część treści z dodatku Niespokojne wody. Pozostali dostęp uzyskają dwa tygodnie później.

Wśród nadchodzących elementów są dwie mapy - Przylądek Helles oraz Achi Baba. Nie zabraknie również osadzonych w obu lokacjach Operacji, w których gracze wezmą udział w przeprowadzonym w 1915 roku brytyjskim desancie na półwysep Gallipoli.

Produkcja wzbogaci się także o elitarną klasę infiltratora, sześć broni palnych i dwa oręża przeznaczone do walki w zwarciu. Pojawi się też niszczyciel typu L.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Battlefield 1 - tryb obserwatora

Podglądaj pojedynki graczy bez udziału w bitwie.

Battlefield 1 - Mapa: Upadek kolosa

Najważniejsze miejsca i punkty do przejęcia.

Pierwszy gameplay z polskiego World War 3

Konkurencja dla Battlefielda 3 i 4?