Video: Gramy w polskie Seven

The Days Long Gone.

Seven: The Days Long Gone to debiutancki projekt polskiego studia Fool's Theory. To połączenie gry RPG, skradanki, a nawet gry akcji w stylu Assassin's Creed. Całość rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie.

W materiale przedstawiamy fragment jednej z pierwszych misji głównego wątku - unikając spoilerów. Ta część przygody rozgrywa się po 2-3 godzinach od rozpoczęcia kampanii.

Zobacz: Seven: The Days Long Gone - Recenzja

Jednym z najbardziej wyjątkowych aspektów gry jest system dynamicznego poruszania się. Parkour pomaga w efektowny sposób uciec w razie niebezpieczeństwa, czy dostać się do różnych celów przeskakując po dachach budynków.

Bohaterem jest Teriel, członek gildii złodziei, który zostaje wplątany w intrygę związaną z samym imperatorem oraz tajemniczymi artefaktami. Zagadkę rozwiązujemy na więziennej wyspie Peh.

Poza wątkiem głównym gra oferuje kilkadziesiąt zadań pobocznych. Cała lokacja jest dostępna od początku, choć wyspę podzielono na strefy, do których oficjalnie możemy dostać się tylko dzięki wykupieniu specjalnych pozwoleń (a nielegalnie - korzystając z często niebezpiecznych skrótów czy skradając się).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami