Misja zaczyna się od lotu X-Wingiem. Nie musisz jednak walczyć z wrogimi myśliwcami - masz tylko lecieć za towarzyszem, słuchać rozmowy i podziwiać widoki, a w końcu podlecieć do wskazanego lądowiska.

Gdy wysiądziesz ze statku, możesz zmienić zdolności i wyposażenie przy skrzyni. Później trzymaj się lewej strony, by po schodach zejść niżej. Trafisz na koniec placu, na którym czeka wielu szturmowców. Zacznij walkę, eliminując na początku tych najbliższych.

Pamiętaj, by używać talentów - niezastąpiona okazuje się tarcza ochronna, a przydatna będzie także wieżyczka. Korzystaj z osłon dookoła, ale uważaj, żeby nie chować się za beczkami, które mogą wybuchnąć. Pozbądź się wszystkich i przebij się do przodu, gdzie musisz pokonać jeszcze pozostałych żołnierzy. Po walce idź do oznaczonej windy.

Infiltracja

Po wyjściu z windy w przebraniu idź do najbliższe drzwi. Na zewnątrz idź w dół i w lewo, nie przejmuj się szturmowcami, ponieważ nikt was nie rozpozna. Idź w górę po schodach, w prawo i do budynku. Omiń wszystkich i wejdź do oznaczonej windy.

Na piętrze posłuchaj komunikatu, po czym wyjdź na platformę po prawej stronie. Później wróć do pomieszczenia i przygotuj się na atak wrogów z drugiej strony - wszyscy wiedzą już, kim jesteście.

bf2mrocz1
Karabin snajperski zabija jednym strzałem w głowę

Pokonajcie przeciwników w pomieszczeniu i wracajcie tą samą windą na dół. Po wyjściu z niej idźcie drzwiami na wprost. Skradajcie się, na wszelki wypadek, bo na razie wrogowie na zewnątrz nie znają waszej pozycji. Skieruj po schodach w prawą stronę.

Zacznij atakować wrogów przed okrągłym budynkiem, a następnie wbiegnij do środka - pokonaj tam przeciwników i zajmij pozycję obronną. To dobre miejsce, żeby przyciągnąć tu szturmowców i pozbyć się ich w miarę sprawnie. Możesz też podnieść wyrzutnię, żeby zniszczyć pojazd kroczący.

Główny cel to jednak dotarcie na platformę lądowiska. Możesz tam po prostu pobiec, bo pojazd kroczący nie da rady się tam dostać. Po drodze uważaj na wrogów. Na samej platformie czeka was ciężkie starcie, dlatego dobrze wykorzystuj zdolności i zmieniaj pozycję, by korzystać z osłon.

Ucieczka

Kiedy pokonacie przeciwników na platformie, okaże się, że jedyny dostępny do waszej dyspozycji statek to mały pojazd transportowy. Nie macie jednak wyboru, więc podejdź do żółtej maszyny i wsiadaj do środka.

Już w przestrzeni kosmicznej leć do celu, ale na razie nie strzelaj, by nie zwracać na siebie uwagi. Zacznij atakować wskazane cele na stacji dopiero, gdy ikona zmieni się na czerwoną.

bf2mrocz2
Cele są wyraźnie zaznaczone

Musisz zniszczyć w sumie 9 elementów zabezpieczających stacji paliwowej, by wywołać reakcję łańcuchową. Gdy zaczną atakować się wrogowie, postaraj się ich likwidować, by ci nie przeszkadzali.

Używaj też przyspieszenia w razie niebezpieczeństwa - dzięki temu szybko się oddalisz i będziesz mógł się zregenerować. Kiedy zniszczysz wszystkie cele, pozostanie jeszcze pozbycie się 2-3 przeciwników, a misja zakończy się wybuchową scenką.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały