The Last of Us 2, Dreams i inne - atrakcje na PlayStation Experience

Sony ujawniło listę.

Sony ujawniło kompletne zestawienie produkcji, jakie zobaczymy na imprezie PlayStation Experience w przyszłym weekend: The Last of Us Part 2, nieco zapomniane Dreams czy intrygujące Ghost of Tsushima.

Wydarzenie rozpocznie się w Kalifornii w piątek, 8 grudnia. Oznacza to, że fanów z Polski czeka nieprzespana noc. Konferencja otwierająca transmitowana będzie w nocy z piątku na sobotę, już 9 grudnia, o godzinie 05:00 nad ranem.

Producent PS4 przyznaje otwarcie, że największe tegoroczne zapowiedzi odbyły się na E3 oraz na październikowym Paris Games Week. Na scenie pojawią się więc deweloperzy oferujący mniejsze aktualizacje, choć nadal nie zabraknie też „specjalnych niespodzianek”.

Po zakończeniu konferencji będzie można wrócić do spania, ponieważ panele dyskusyjne z transmisjami na żywo rozpoczną się następnego dnia, w sobotę, od godziny 20:00.

Poniżej pełny spis paneli dyskusyjnych:

  • Gry PlayStation VR - 9 grudnia, 20:00
  • Dreams z Media Molecule - 9 grudnia, 21:30
  • 10 najlepszych gier PlayStation według IGN - 9 grudnia, 23:00
  • Ghost of Tsushima: od konceptu do zapowiedzi - z 9 na 10 grudnia, 00:20
  • 10. urodziny Uncharted - 10 grudnia, 02:00
  • The Last of Us Part 2: spotkanie z aktorami - 10 grudnia, 03:00

Transmisja na żywo w serwisach PlayStation, Twitch, YouTube lub na Facebooku.

Warto przypomnieć, że imprezy nie otworzy Andrew House, który od październiku nie jest już szefem Sony Interactive Entertainment. Zastąpi go Tsuyoshi „John” Kodera, dotychczasowy zastępca. Menedżer przedstawił się dzisiaj na imprezie PlayStation Awards:

House dołączył do Sony całe 27 lat temu, gdy zakładano dział zajmujący się grami, wtedy pod nazwą Sony Computer Entertainment. Jako szef amerykańskiego biura odpowiadał za debiut PSX w USA, a w 2011 roku zastąpił Kazuo Hirai jako szef całego SCE, ujawnił PS4 i pomógł konsoli zdominować rynek.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami