PUBG - gameplay z pustynnej mapy już w przyszłym tygodniu

Na gali The Game Awards.

Oczekiwana, pustynna mapa PlayerUnknown's Battlegrounds obecnie pojawia się wyłącznie na screenach. Na pierwszy gameplay nie trzeba jednak czekać zbyt długo - materiał wideo zobaczymy na gali wręczenia nagród The Game Awards, w przyszłym tygodniu.

Informacje podał na Twitterze popularny Geoff Keighley, prezenter i organizator imprezy.

Rozdanie nagród odbędzie się w nocy z 7 na 8 grudnia. Poza wyłonieniem zwycięzców, gala już tradycyjnie obejmuje nie tylko statuetki, lecz także trailery ogłoszonych już gier, czy nawet zapowiedzi nowych projektów. Dość powiedzieć, że od lat wydarzenia krytykowane jest właśnie za fakt, że docenianie pracy deweloperów odsuwane jest na dalszy plan, wbrew nazwie.

Nie jest obecnie jasne, czy prezentacja pustynnej mapy będzie rozgrywką na żywo, czy też zarejestrowanym wcześniej gameplayem.

1
Pustynna mapa

Jeśli o nagrodach mowa, PlayerUnknown's Battlegrounds nominowane jest w trzech kategoriach: jako gra roku, najlepszy multiplayer oraz najlepsza „Ongoing Game”, co oznacza pozycje otrzymujące ciągłe wsparcie i aktualizacje.

Bardziej złośliwi obserwatorzy przyznają, że jeśli na imprezie pojawi się materiał wideo z gry, to produkcja studia Bluehole otrzyma zapewne co najmniej jedną statuetkę, choć już same nominacje wywołały spore kontrowersje, ponieważ mówimy o produkcji dostępnej w programie Early Access.

Większość graczy będzie miała nadzieję, że podczas The Game Awards poznamy także datę premiery produkcji w pełnej wersji - oznaczonej numerem 1.0 - na PC i Xbox One. Debiut ma podobno odbyć się jeszcze w tym roku, choć czasu jest coraz mniej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami