Jedyne tradycyjne znajdźki w Call of Duty: WW2 to pamiątki (mementos), czyli przedmioty należące do żołnierzy lub mieszkańców terenów, które przemierzamy w trakcie kampanii.

Poniżej przedstawiamy konkretną lokalizację wszystkich znajdziek z misji D-Day. Wskazujemy dokładne położenie przedmiotów na screenach i oferujemy także opis dotyczący tego, w jakim fragmencie etapu musimy zwrócić uwagę na pamiątki.

Jeżeli przegapisz jakąś znajdźkę, pamiętaj, że możesz po prostu powtórzyć misję - nawet na najłatwiejszym poziomie. Jeżeli więc któraś z pamiątek była trudniejsza do zdobycia, po prostu zmniejsz poziom trudności.

Pamiątki w Call of Duty: WW2

Kliknij w jeden z poniższych linków, aby przenieść się do danej misji i naszych podpowiedzi, gdzie znaleźć pamiątki.

W misji D-Day znajdziemy 3 pamiątki.

Pamiątka: Nóż

Pierwsza pamiątka w pierwszej misji to nóż wbity w drewnianą belkę w stanowisku ciężkiego karabinu. Miejsce to znajdziesz na końcu pierwszego okopu, do którego trafiasz zaraz po wysadzeniu ładunku wybuchowego na początku natarcia przez plażę.

Pamiętaj, żeby za bardzo nie szarżować - idź powoli i najpierw pozbądź się przeciwników. Potem pójdź do samego końca okopu, zamiast skręcać do celu w lewo i zajrzyj do gniazda CKM-u po prawej.

m1znaj1

Kliknij w link, aby sprawdzić gdzie możesz wykonać Heroiczne czyny w misji D-Day.

Pamiątka: Kompas

Druga pamiątka to kompas. Znajduje się w budynku za drzwiami, które mijasz po prawej stronie, kiedy idziesz do trzeciego bunkra. Te drzwi są jednak zamknięte i otworzą się dopiero, gdy oczyścisz bunkier.

Idź więc do celu i pozbądź się wrogów korzystając z miotacza ognia. Dopiero później przejdź po tę znajdźkę zanim pobiegniesz do czwartego bunkra.

m1znaj2

Pamiątka: Naszywka

Ostatnia znajdźka w pierwszej misji czeka na samym końcu zadania. To zegarek, który leży na skrzyni w stodole - naprzeciwko budynku, na którego piętrze jest CKM, z którego strzelasz.

m1znaj3

Naszywkę zwiadowcy możesz podnieść przed wysadzeniem działa lub po. Uważaj tylko, by nie pójść przedtem do towarzyszy w miejscu zbiórki, ponieważ to spotkanie zakończy pierwszą misję i będziesz musiał powtarzać zadanie.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Ancestors Legacy w Polsce z Edycją Mieszka I

Książę Polski nadciąga z zastępami wojów.

PS Plus: maj 2018 - pełna oferta

Beyond: Dwie Dusze i Rayman Legends.

Reklama