Ubisoft poinformował, że dzisiaj - 28 listopada - rozpocznie otwarte testy beta rozszerzenia Road to the Olympics do zręcznościowego Steep. Inicjatywa potrwa do poniedziałku, 4 grudnia.

Gra dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One.

1
Wolimy lato

Otwarta Beta zawiera pięć wyzwań z Road to the Olympics oraz swobodną jazdę w wybranym rejonie mapy. Gracze będą rywalizować w dwóch wydarzeniach olimpijskich na mapie Korei Południowej - Downhill i Big Air - w dwóch wyzwaniach snowboardowych i jednym z wykorzystaniem kombinezonu wingsuit, w Japonii.

Serwery wystartują dzisiaj o godzinie 18:00, lecz już teraz możliwe jest pobieranie potrzebnych plików, by potem nie czekać.

Jest też konkurs: gracz, który wraz z końcem otwartej bety pozostanie na szczycie tabeli wyników w zjazdach downhill, będzie miał możliwość wygrania biletu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu w Korei Południowej.

Pełna wersja Steep: Road to the Olympics ukaże się 5 grudnia. Debiut osobno (za 119,90 zł) lub razem z nowym wydaniem gry - Winter Games Edition - zawierającym podstawą wersję produkcji oraz dodatek.

W trybie fabularnym gracze poznają historię młodego sportowca, uprawiającego trzy dyscypliny freestylowe (big air, half pipe i slopestyle). Nasz młodzik chce wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich i jako pierwszy w historii zdobyć złoto w trzech wymienionych konkurencjach.

Na potrzeby rozszerzenia Ubisoft przygotowuje oczywiście wirtualne góry Korei Południowej. Gracze będą mogli też poszusować w Japonii, jeżdżąc w unikatowych warunkach śniegowych i lokalizacjach.

Reklama