Polskie Seven: The Days Long Gone - zwiastun prezentujący walkę

Starcia z użyciem broni i pułapek.

Imgn.pro kontynuuje publikowanie zwiastunów przybliżających różne elementy polskiego Seven: The Days Long Gone. Najnowszy materiał koncentruje się na walce.

Poprzednie przedstawiały między innymi system skradania oraz mechanikę ruchu postaci.

01
W walce bohater skorzysta między innymi ze sztyletow

Główny bohater jest złodziejem, więc preferuje działania po cichu. Czasem jednak - wraz z graczem - stanie przed koniecznością wdania się w otwarty konflikt. W bezpośredniej walce skorzysta z broni jednoręcznej lub dwuręcznej, pojawi się również możliwość używania dwóch oręży jednocześnie.

Przygotowany przez twórców arsenał obejmie między innymi sztylety, włócznie, a także topory. Do tego strzelby, granaty, zastawiane na oponentów pułapki oraz umiejętności specjalne. Nie zabraknie też opcji parowania wrogich ciosów i wyprowadzania kontrataków.

Zobacz także: Gra paragrafowa: Nektar starożytnych

Poza tym szybkość i zręczność podopiecznego pozwoli na zwinne przemieszczanie się po polu bitwy. Jest jeszcze zdolność wdrapywania na zróżnicowane obiekty i konstrukcje, co umożliwi atakowanie przeciwników z powietrza.

W produkcji wcielamy się w samotnego wędrowca o imieniu Teriel, przemierzającego imperium Vetrall. Miejscem akcji jest postapokaliptyczne uniwersum, w którym resztki ludzkości cofnęły się do czasów średniowiecza, choć przy obecności zapomnianej, zaawansowanej technologii.

Ważną rolę odgrywa upływ czasu w otwartym świecie, ponieważ każda postać funkcjonuje według własnej rutyny dnia. Niekiedy trzeba poczekać na odpowiedni moment, w czym pomaga przycisk szybkiego przewijania - prawie jak w Metal Gear Solid.

Prowadzona postać nie awansuje na kolejne poziomy doświadczenia, lecz nie brakuje ekwipunku: pancerza, broni i chipów. Te ostatnie gwarantują specjalne umiejętności, a także dostęp do magii.

Za grę odpowiada Fool's Theory - studio założone przez weteranów z CD Projekt Red - ujawniło swój debiutancki projekt w sierpniu 2015 roku. Seven opisali wtedy jako „inspirowany Thiefem, izometryczny tytuł RPG w trzech wymiarach”.

Seven: The Days Long Gone ukaże się 1 grudnia, tylko na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami