Destiny 2 - demo na PC, PS4 i Xbox One dostępne od jutra

Darmowa wersja próbna.

Activision poinformowało, że już jutro - 28 listopada - udostępni darmowe demo Destiny 2 na PC, PS4 i Xbox One.

„Wersję próbną należy pobrać z poziomu konsoli bądź poprzez aplikację firmy Blizzard - Battle.net” - napisano w komunikacie prasowym.

Nie podano szczegółów, lecz można spodziewać się, że dostępne treści będą identyczne, jak te oferowane podczas przedpremierowych testów beta na wszystkich platformach sprzętowych.

Przypomnijmy: zawartość wersji beta to pierwsze dłuższe zadanie z głównego wątku fabularnego, grupowa misja Strike - Odwrócona iglica (The Inverted Spire) - oraz mapa Endless Vale w trybie sieciowej rywalizacji PvP, w trybie Odliczania (Countdown).

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

„Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów” - taki opis trailera sugeruje, że demo otrzyma identyczne treści.

Jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji i pozostaniemy na tej samej platformie sprzętowej, zachowamy wszystkie postępy.

Pełna odsłona Destiny 2 debiutowała 6 września na PS4 i Xbox One. Wersja PC ukazała się dopiero pod koniec października, tylko na platformie Battle.net - jako pierwsze pozycja spoza oferty Blizzarda.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami