Creative Assembly uruchomiło wczoraj otwarty tydzień z wczesną wersją Total War: Arena. W ramach akcji do 4 grudnia sieciową produkcję mogą sprawdzić wszyscy zainteresowani.

Aby rozpocząć zabawę, z oficjalnej strony internetowej projektu należy pobrać aplikację wydawcy - firmy Wargaming.net - i za pomocą programu zainstalować grę.

01
Oddział gotowy do boju

Osoby, które podczas wydarzenia zapoznają się z tytułem, uzyskają dostęp do zamkniętych testów beta. Poza tym dostaną za darmo trzy jednostki premium poziomu czwartego - kawalerię pomocniczą Rzymian, barbarzyńskich mieczników oraz grecki oddział włóczników.

Twórcy przygotowali także kilka dodatkowych atrakcji. Przez cały otwarty tydzień gracze mogą liczyć na bonusowe punkty doświadczenia i kredyty otrzymywane w trakcie zmagań.

Odpowiedzialni za projekt deweloperzy nie ukrywają, że celem akcji jest sprawdzenie serwerów na dużej grupie użytkowników.

- Otwarty tydzień to ekscytujący krok w rozwoju gry. Jesteśmy wdzięczni naszym oddanym graczom, którzy są częścią rozwoju tytułu i zapraszamy nowych, aby społeczność rosła - stwierdził w rozesłanej do mediów informacji prasowej Gabor Beressy, dyrektor Total War: Arena.

Produkcja jest nietypową odsłoną serii, stawiającą na rozgrywkę sieciową i współpracę. Każdy gracz kontroluje tylko trzy oddziały, a w jednej drużynie może znajdować się maksymalnie dziesięć osób.

Obecna wersja oferuje frakcje Rzymian, Greków i Barbarzyńców, jedenastu historycznych przywódców oraz dziewięć map. Lokacje osadzone są między innymi w Termopilach i na terenie Wału Hadriana.

Finalna edycja Total War: Arena będzie grą Free to Play.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały