System postępów w Star Wars Battlefront 2 opiera się na kredytach, których gromadzenie jest dosyć powolne. Gracze znaleźli jednak sposób, by zautomatyzować proces zbierania wirtualnej waluty.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Lowberg pokazał swój wynalazek, którego celem jest uproszczenie kolekcjonowania cyfrowej gotówki w produkcji studia DICE. Konstrukcja opiera się na drewnianych przystawkach, które same wciskają przyciski na padzie.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, postać porusza się automatycznie, co pozwala zdobyć kredyty za uczestnictwo w meczu bez potrzeby aktywnego udziału gracza. Nie istnieje też groźba wyrzucenia z potyczki za bezczynność.

01
Konstrukcja użytkownika o pseudonimie Lowberg

Na mniej skomplikowany pomysł wpadł inny internauta - F0ngen. Jegomość wykorzystał zwykłe gumki-recepturki, które nałożył na grzybki pada, a następnie przyczepił do tylnych części kontrolera.

Całość działa tak jak „gadżet” stworzony przez Lowberga. Bohater pozostaje więc w ciągłym ruchu, otrzymując na koniec starcia określoną ilość kredytów.

02
Pomysł użytkownika F0ngen

Sztuczka z gumką nie jest nowa. W przeszłości była wielokrotnie używana przez graczy w innych produkcjach - na przykład w Oblivionie służyła do zautomatyzowanego rozwoju umiejętności związanych z tężyzną fizyczną.

Nie da się ukryć, że wymyślone przez użytkowników forum Reddit sposoby są bardzo kreatywne. To jednak nadal forma oszustwa i korzystanie z obu metod jest nieuczciwe względem pozostałych osób toczących zmagania w Star Wars Battlefront 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Star Wars Battlefront 2 - Recenzja

Świetny multiplayer i problemy.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Aż po zgliszcza

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w przedostatniej misji.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Bitwa o Jakku

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w 11 misji.