Star Citizen w wersji alpha 3.0 - godzina gameplayu

Lądowanie na planecie.

O wielokrotnie przekładanych losach Star Citizen w wersji wersji alpha 3.0 napisano już wiele. Pokazano też wiele spektakularnych widoków, włącznie z imponującym przedzieraniem się przez atmosferę i lądowaniem na powierzchniach planet.

Wszystkie te ujęcia pochodziły jednak bezpośrednio od deweloperów ze studia Cloud Imperium Games, ponieważ najnowsza odsłona kosmicznego symulatora była ograniczona do małej grupy testerów.

Teraz jednak alpha 3.0 trafiła na komputery większej liczby użytkowników, zapraszanych do zabawy falami. Efektem jest także mnóstwo nowych materiałów wideo, ja ten poniższy, z kanału Xenthor Xi:

Star Citizen zapowiedziano w 2012 roku, z wstępną datą debiutu premiery ustaloną na 2014 r. Obecnie pełna wersja produkcji nie ma jeszcze daty premiery.

W ubiegłym roku gracze czekali na premierę Squadron 42, samodzielnej kampanii fabularnej. Zaangażowano znanych aktorów i zapowiadano rozbudowaną opowieść, lecz premierę ostatecznie opóźniono do 2017 r. Wiele wskazuje jednak na to, że opowieść ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami