Project Cars 2 - demo na PC, PS4 i Xbox One dostępne

Trzy auta i jeden tor.

W środę od premiery Project Cars 2 minęły dwa miesiące. Twórcy ze studia Slightly Mad uczcili okazję, wydając demo na wszystkie platformy sprzętowe - PC, PS4 i Xbox One.

Wersja demonstracyjna obejmuje trzy auta: Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán LP610-4 oraz Formula Renault 3.5. Do tego jeden tor, skanowany laserowo Red Bull Ring w Austrii.

1
Ferrari 488 GT3

Demo jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

„Trzy różne rodzaje samochodów zostały specjalnie wybrane, ponieważ oferują rzut oka na zróżnicowane dyscypliny dostępne w pełnej grze, a także pozwalają sprawdzić zaawansowaną fizykę i model jazdy" - czytamy w opisie.

Co interesujące, demo pozwala także sprawdzić usprawnienia wprowadzane na PS4 Pro i Xbox One X. Te zmiany trafią do posiadaczy pełnej wersji produkcji w przyszłej aktualizacji.

Zobacz: Project CARS 2 - poradnik i najlepsze porady

Tor Red Bull Ring w Austrii dostępny jest za to w dwóch wariantach, pozwalając przyjrzeć się na przykład wpływowi pogody na model jazdy w Project Cars 2.

Pełna wersja to już ponad 180 pojazdów i 40 torów. Wytrwali wypełnią cały kalendarz imprez, a osoby dysponujące mniejszymi zasobami wolnego czasu zrobią użytek ze skalowania - nie tylko sezonu, ale i pojedynczych wyścigów.

Gra oferuje również „LiveTrack 3.0” - system modyfikujący w czasie rzeczywistym porę dnia oraz warunki atmosferyczne na trasie. Wariant samotnej zabawy składa się z 29 sportów samochodowych podzielonych na 6 poziomów w ramach 5 unikatowych dyscyplin, w tym Formula Rookie, Ginetta Juniors, IndyCar czy GT3.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami