Mafia świętuje 15. urodziny

Pierwsza część na Steamie i specjalny materiał wideo.

Pierwsza część serii Mafia debiutowała w sierpniu 2002 roku, lecz wygląda na to, że 2K Games dopiero teraz przypomniało sobie o tym fakcie - przygotowano okolicznościowy materiał wideo.

Film oferuje przekrój scen z całego cyklu, nie tylko z produkcji Illusion Softworks, ale także z sequela - już od 2K Czech - oraz najnowszej pozycji, przygotowanej przez amerykańskie Hangar 13.

1
To były prostsze czasy

Wszystko zaczęło się, gdy taksówkarz Tommy Angelo został zmuszony do pomocy dwójce lokalnych gangsterów w fikcyjnym Lost Heaven.

W drugiej części wcielaliśmy się w Vito Scalettę, powracającego do Empire Bay po II wojnie światowej. Także i ten Sycylijczyk szybko zstępował na ścieżkę zorganizowanej przestępczości.

Na trzecią odsłonę trzeba było czekać sześć lat. Czeskie studio Illusion Softworks zostało do tego czasu przemianowane na 2K Cech, a potem zamknięte, więc za prace zabrali się Amerykanie z Hangar 13. Opowieść porzuciła też włoskie klimaty - gramy jako Lincoln Clay, weteran wojny w Wietnamie.

Pierwsza część Mafii powróciła niedawno do sprzedaży na GOG, ale bez licencjonowanej muzyki. Cenę ustalono na 42,69 zł. Kilka dni temu produkcja pojawiła się ponownie także na Steamie, za 42,90 zł.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami