Minecraft: Story Mode dostępne za darmo na PC

Pierwsze pięć odcinków.

Pierwszy sezon przygodówki Minecraft: Story Mode od studia Telltale jest obecnie oferowany za darmo w wersji PC, za pośrednictwem Windows Store.

Aby pobrać pięć odcinków, wystarczy udać się na kartę produktu. Pierwszy epizod już od dłuższego czasu dostępny jest bez opłat, lecz pozostałe części dotychczas trzeba było kupić.

1
Fajny nos

Początkowo pierwszy sezon Minecraft: Story Mode miał składać się właśnie z pięciu rozdziałów. Telltale podjęło jednak decyzję o wyprodukowaniu trzech kolejnych, w ramach dodatkowej przepustki.

Jak można się domyślać, odcinki 6 - 8 pozostają dostępne do zakupu. Warto przypomnieć także, że od lipca tego roku trwa drugi sezon opowieści - 10 listopada ukazał się czwarty z pięciu epizodów.

Warto mieć również na uwadze, że gra pobierana z Windows Store w minimalnych wymaganiach sprzętowych podaje Windows 10, więc tytuł może nie działać na starszych systemach operacyjnych (choć odsłona Steam nie ma z tym problemów).

„Chociaż przygoda w kanciastym świecie jest nawet przyjemna, to niczym nie zaskakuje. Gra najbardziej spodoba się tym, którzy wiedzą co nieco o Minecrafcie, a inni mogą się momentami trochę nudzić" - głosi nasza recenzja pierwszego epizodu Minecraft: Story Mode.

Głównym bohaterem serii jest Jesse, który razem z grupą przyjaciół musi odszukać Zakon Kamienia, czyli drużynę potężnych śmiałków - tylko oni mogą uratować świat przed apokalipsą.

Zgodnie z założeniami innych projektów studia, podejmiemy wybory wpływające na rozgrywkę. Odwiedzamy między innymi światy Nether, Farlands i Kres.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami