Call of Duty: WW2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, Zombie, multiplayer, znajdźki i sekrety.

Witamy w solucji i poradniku do Call of Duty: WW2, w którym skupimy się na trybie sieciowym, a przede wszystkim na kooperacyjnych zmaganiach z zombie - gdyż właśnie tu czeka najwięcej nieoczywistych elementów rozgrywki. Przedstawiamy tutaj także spis i lokalizację znajdziek z kampanii fabularnej oraz opis przejścia gry.

Najnowsza odsłona popularnego cyklu strzelanek od Activision jest wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że wraca do korzeni. Call of Duty: WW2 to bowiem ponownie okres II wojny światowej - jak w pierwszych częściach serii. Powalczymy przede wszystkim na froncie europejskim, co wiąże się z powrotem kultowego uzbrojenia. Ponownie chwycimy między innymi za pistolet maszynowy Thompson czy karabin M1 Garand.

Seria wraca do korzeni. W naszym poradniku do Call of Duty: WW2, w związku z pożegnaniem futurystycznej otoczki, nie przeczytasz o plecakach odrzutowych i bieganiu po ścianach - wbrew obawom niektórych, nie mamy do czynienia z alternatywną wersją historycznych wydarzeń, a twórcom zależało na w miarę realistycznym odwzorowaniu wojny (przynajmniej w trybie fabularnym).

Wielu fragów w multi, miłego grania i przyjemnej lektury poradnika - zaczynajmy.

Opis przejścia

W tej sekcji poradnika zamieszczamy opis przejścia wszystkich 11 misji w kampanii fabularnej Call of Duty: WW2. Zaznaczamy też, jak wykonać wszystkie heroiczne czyny, na które trafiamy podczas wykonywania zadań.

Znajdźki i sekrety

Poniżej wymieniamy wszystkie znajdźki - pamiątki - z kampanii fabularnej Call of Duty: WW2. Wskazujemy ich lokalizację i załączamy pomocne screenshoty, które sprawią, że z pewnością nie przeoczycie żadnego przedmiotu.

Zombie

W tym miejscu znajdziecie dokładny opis trybu z nieumarłymi nazistami. W poradniku podajemy najlepszą taktykę niezbędną do pokonania kolejnych grup stworów. Zdradzamy też, jak odblokować różne ukryte elementy i sekrety.

Multiplayer

Tutaj zamieszczamy opis najważniejszych elementów trybu rywalizacji sieciowej - zasady rozgrywki, opis klas i talentów. Wskazujemy także najlepsze rodzaje broni do wykorzystania w różnych sytuacjach oraz wyjaśniamy system skrzyń z zaopatrzeniem.

Porady na start

- Ukończ kampanię fabularną. Historia nie jest szczególnie długa, ale stanowi dobrą rozgrzewkę przed zmaganiami w sieci i pozwala zapoznać się z działaniem wielu różnych broni. Jednocześnie trzeba też pamiętać, że w trybie sieciowym występuje automatyczna regeneracja zdrowia, nieobecna w kampanii.

- Uważaj ze sprintem. W przeciwieństwie do ostatnich odsłon serii, w Call of Duty: WW2 sprint jest ograniczony. Nie możemy biegać z pełną prędkością bez przerwy. Pamiętaj o tym, by rozsądnie z niego korzystać, bo w przeciwnym razie żołnierz zwolni pewnie w mało odpowiednim momencie, co może skończyć się źle.

- Pamiętaj o drużynie. WW2 w nieco większym stopniu premiuje grę drużynową. Nie mamy już aż tylu gadżetów i zdolności usprawniających samotne bicie rekordów w liczbie zabójstw. Szczególnie w trybie Wojny ważna jest współpraca, jak choćby odpowiednie korzystanie z zasłony dymnej czy wyznaczanie sobie celów.

- Zaproś znajomych. O ile rozgrywka z przypadkowymi osobami w trybie multiplayer jest możliwa i raczej bezproblemowa, to tryb Zombie zdecydowanie najlepiej włączyć, gdy możemy pograć ze znajomymi. Tutaj koordynacja i komunikacja głosowa naprawdę się przydaje. Poradnik w dużej mierze skupia się właśnie na rozgrywkach sieciowych.

- Eksploruj zakamarki podczas rozgrywania kampanii dla pojedynczego gracza. Chociaż w poradniku wskazujemy najistotniejsze miejsca, gdzie wykonasz heroiczne czyny czy znajdziesz pamiątki, to warto odkrywać tajemnice samodzielnie.

- Nie przejmuj się skrzynkami. Ani mikropłatnościami. W Call of Duty: WW2 nie można kupić sobie lepszych przedmiotów. Obecnie zdobywane ze skrzynek rzeczy pozwalają tylko na kosmetyczne modyfikacje naszego żołnierza lub uzbrojenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami