Na poprzedniej stronie wskazaliśmy dokładną lokalizację wszystkich znajdziek dostępnych podczas misji Wzgórze 493. Idziemy dalej - pora na kolejne zadanie, tym razem przenoszące nas do Ardenów.

Znajdźkami są pamiątki - to różne przedmioty, wszystkie są niepowtarzalne. Zauważymy je w grze, ponieważ co chwilę błyszczą, co pozwala je dostrzec w ciemniejszych miejscach.

Jeżeli przegapisz jakąś znajdźkę, możesz po prostu rozpocząć misję od nowa lub wczytać ostatni punkt kontrolny. Znajdźka zostaje zachowana nawet jeżeli zginiemy niedługo po jej zebraniu.

Także w tej misji znajdziemy w sumie 3 pamiątki.

Zobacz też jak wykonać Heroiczny czyn w misji Ofensywa w Ardenach.

Pamiątka: Aparat

Wszystkie znajdźki leżą na wyciągnięcie ręki, a pierwsza to najlepszy przykład. Po scence wprowadzającej wyjdziesz z okopu z pudełkiem amunicji w rękach. Aparat znajduje się na pierwszej skale przed tobą, na lewo od rozmawiających żołnierzy.

m9znaj1

Pamiątka: Amerykańskie skrzydła

Druga pamiątka czeka po drodze do celu, czyli do stanowiska, do którego niesiesz amunicję. Ominiesz z lewej pierwszą grupę żołnierzy wypatrujących wroga w lesie po drugiej stronie. Później trafisz na kolejnych, przy namiocie.

Pamiątka jest na prawo od żołnierza z lornetką, przy apteczce, w drewnianej skrzyni.

m9znaj2

Pamiątka: Komiks

Po zebraniu drugiej znajdźki idź dalej do celu. Omiń kolejnych żołnierzy, a po chwili powinieneś dotrzeć do stanowiska CKM-u, do którego musisz podejść, by położyć amunicję pod prowizoryczną choinką.

m9znaj3

Komiks zauważysz po prawej stronie drewnianego stanowiska strzeleckiego, zaraz przy drzewie. Po podniesieniu znajdźki przygotuj się, bo będziesz musiał prowadzić ogień snajperski w stronę drzew po drugiej stronie lokacji.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Call of Duty: WW2 - Recenzja

Dobra kampania i udany multiplayer.

Call of Duty: WW2 - wszystkie Pamiątki (mementos)

Zobacz, gdzie znaleźć pamiątki - zaczynamy od misji D-Day.

H1Z1 w maju trafi na PS4

W zmodyfikowanej wersji.