Opisaliśmy już, jak zdobyć wszystkie sekretne przedmioty w misji Fabryka śmierci. Teraz zajmiemy się kolejnym zadaniem i wskażemy lokalizację znajdziek w kolejnym etapie.

W Call of Duty: WW2 rolę znajdziek pełnią pamiątki - różnego rodzaju przedmioty, które należały do mieszkańców miast, które odwiedzamy, albo do żołnierzy różnych armii.

Jeżeli przegapisz jakąś znajdźkę, po prostu zrestartuj misję. Możesz też przejść całą grę ponownie, na najniższym poziomie trudności. Zebrana znajdźka jest zawsze zaliczona i zapisana, nawet gdy umrzemy zaraz po jej zabraniu.

W misji Wyzwolenie ponownie mamy 3 pamiątki.

Pamiątka: Dziennik

Pierwszą pamiątkę zbierzemy na zboczu wzgórza, po eskortowaniu inżyniera do gniazda ciężkiego karabinu maszynowego. Najpierw wykonaj zadanie, a dopiero później cofnij się po znajdźkę.

Dziennik leży przy martwym żołnierzu opartym o pień drzewa.

m8znaj1

Zobacz także wszystkie Heroiczne czyny w misji Wzgórze 493.

Pamiątka: Fajka

Druga pamiątka czeka całkiem niedaleko od pierwszej - kiedy przejdziecie przez bunkier i pokonacie paru wrogów, musisz zniszczyć pierwsze działo w tej misji. Znajdźka leży po prawej stronie od działa, na pojemnikach z amunicją we wgłębieniu okopu.

m8znaj2

Pamiątka: Portfel

Ostatnią znajdźkę w tej misji musisz koniecznie zebrać przed zniszczeniem drugiego działa artyleryjskiego. W przeciwnym wypadku z uwagi na czołg i tłumy wrogów nie będziesz mógł do niej dotrzeć.

m8znaj3

Portfel leży po zewnętrznej stronie okna w bunkrze, który znajduje się po lewej stronie lokacji, nieco za działem, które musisz zniszczyć. Weź znajdźkę, potem zniszcz cel, a przedtem najlepiej uzupełnij granaty, bo przydadzą ci się te dymne.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Call of Duty: WW2 - Recenzja

Dobra kampania i udany multiplayer.

Call of Duty: WW2 - wszystkie Pamiątki (mementos)

Zobacz, gdzie znaleźć pamiątki - zaczynamy od misji D-Day.