Battlefield 1: Niespokojne Wody - pierwsze treści zadebiutują 11 grudnia

Dla posiadaczy przepustki Premium.

Electronic Arts podało datę premiery pierwszej części elementów z Niespokojnych Wód - kolejnego DLC do strzelanki Battlefield 1. Posiadacze usługi Premium dostęp do treści uzyskają 11 grudnia. Pozostali otrzymają możliwość kupna rozszerzenia dwa tygodnie później.

Następna porcja nowości z dodatku ukaże się w styczniu przyszłego roku. Dokładnego terminu na razie jednak nie podano.

01
W nowym DLC nie zabraknie map z morskimi krajobrazami

Pierwsza część Niespokojnych Wód obejmie dwie mapy - Przylądek Helles oraz Achi Baba. Nie zabraknie również osadzonych w obu lokacjach Operacji, w których gracze wezmą udział w przeprowadzonym w 1915 roku brytyjskim desancie na półwysep Gallipoli.

Produkcja wzbogaci się także o elitarną klasę infiltratora, sześć broni palnych i dwa oręża przeznaczone do walki w zwarciu. Pojawi się też niszczyciel typu L.

W styczniu zadebiutują zaś dwie kolejne mapy - Zatoka Helgolandzka oraz Zeebrugge. Do tego jednostki brytyjskich Royal Marines i sterowiec klasy C.

DLC wprowadzi również nowy tryb rozgrywki o nazwie Podbój i najazd (w oryginalnej wersji językowej Conquest Assault). Podobnie jak w przypadku standardowego Podboju, celem będzie przejęcie wszystkich miejsc na mapie, choć z tą różnicą, że drużyna broniąca zacznie w posiadaniu wszystkich miejscówek.

Nie jest jednak obecnie jasne, kiedy dokładnie wariant ujrzy światło dzienne. W rozesłanej do mediów informacji prasowej oraz wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej gry nie sprecyzowano bowiem, czy ukaże się w pierwszej, czy drugiej fazie.

Jednocześnie poinformowano, że zaimpelmentowany w dodatku Nie przejdą tryb Linia frontu (w oryginalnej wersji językowej Frontlines) zawita 27 listopada na mapę Suez. Opcja łączy w sobie Podbój i Szturm, a celem jest walka o połączone punkty na polu bitwy.

Na tym jednak nie koniec: ujawniono, że druga tak zwana Kampania Operacji o nazwie Upadek Imperiów zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom strzelanki w dniach 22 listopada - 6 grudnia. Wydarzenie połączy ze sobą Operacje z podstawowej edycji Battlefield 1: Żelazne mury i Podbój Piekieł.

Twórcy szykują również dwa darmowe okresy z rozszerzeniami Nie przejdą i W imię cara. Treści z obu DLC zainteresowani sprawdzą bezpłatnie w okresach 22 listopada 4 grudnia oraz 8-10 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami