Zwiastun Sea of Thieves przedstawia najważniejsze elementy gry

W zwięzłej formie.

Deweloperzy ze studia Rare opublikowali nowy materiał promujący grę Sea of Thieves. Krótki zwiastun błyskawicznie przedstawia szereg przeróżnych elementów pirackiej produkcji.

Mamy więc odnajdywanie ukrytych skarbów, które trzeba odkopać, jest też walka z innymi piratami oraz szkieletami. Nie zabrakło tańca i picia rumu przy ognisku, czy nawet wystrzeliwania bohatera z działa armatniego.

Trailer pokazuje też skradanie się po skarb na pokładzie okrętu obcej załogi, fragment bitwy morskiej, ujęcia ze statku duchów - na który trafiamy po śmierci - oraz burzę i rekiny.

Sea of Thieves to gra stawiająca przede wszystkim na kooperacyjną, sandboksową zabawę w piratów. Premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku, a tytuł trafi na Xbox One oraz na PC z systemami operacyjnymi Windows 10.

Pod względem humoru produkcja nawiązywać ma do serii przygodówek The Secret of Monkey Island. Natomiast w warstwie wizualnej deweloperzy z Rare czerpią z poprzednich projektów własnego studia - choćby serii Banjo-Kazooie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami