Gramy w Star Wars Battlefront 2

Droidy w akcji.

Star Wars Battlefront 2 debiutuje dziś na PC, PS4 i Xbox One. Recenzję opublikujemy po weekendzie, natomiast dziś przedstawiamy przykładowe lokacje nieobecne w wersji beta.

Przeprowadzamy więc ofensywę na planecie Kashyyyk, a później przenosimy się do statku kosmicznego separatystów z okresu filmowych prequeli, by powalczyć nad powierzchnią wodnego Kamino.

Najważniejszą nowością w trybie dla wielu graczy jest obecność map oraz jednostek z trzech różnych epok uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wcielimy się więc nie tylko w Szturmoców i Rebeliantów, ale też droidy czy klony.

Poza trybem multiplayer przygotowano także kampanię fabularną. Główną bohaterką historii jest Iden Versio z imperialnego oddziału jednostek specjalnych.

Dziś rano twórcy postanowili, że wyłączą system mikropłatności na czas nieokreślony. Prawdopodobnie planowane jest wprowadzenie odpowiednich zmian w modelu płatności i skrzyń, by odpowiedzieć na krytykę ze strony graczy.

System skrzynek związany jest ściśle z kartami, a więc umiejętnościami wszystkich jednostek. Zdobywając kolejne karty, zwiększamy między innymi poziom poszczególnych klas żołnierzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami